Vera Wang. Ma 70 lat, a wygląda na 20. SZOK, a wszystko dzięki wódce

2020-11-20 21:59 kaja
Dobrze dobrany KREM pozwoli zachować młodość na dłużej
Autor: thinkstockphotos.com

Młody wygląd to coś do czego dąży wiele kobiet i mężczyzn, którzy za wszelką cenę chcą zatrzymać upływający czas. W dzisiejszych czasach poprawianie wyglądu przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej oraz operacji plastycznych nikogo już nie bulwersuje, są jednak osoby, które młody wygląd mają zapisany w genach i wzbudzają tym pożądanie i zazdrość innych. Vera Wang skończyła już 71 lat, a jednak może pochwalić się wyglądem 20-latki. Jak ona to robi?

Vera Wang to jedna z tych kobiet, dla których czas wydaje się nie mieć znaczenia. Projektantka w tym roku skoczyła 71 lat, a jednak zupełnie tego nie widać, zdaniem wielu kobieta wygląda jak młodziutka 20-latka. Jaki jest sekret jej młodego wyglądu?

Kim jest Vera Wang?

Vera Wang to pochodząca z Chin projektantka. Kobieta na co dzień mieszka w Nowym Yorku. Swoją karierę zaczynała pracując 6 lat w dziale mody magazynu Vouge, a potem jako projektantka u Ralplha Laurena. Później Wang zdecydowała się założyć własny butik.

Zobacz także: KONIEC świata będzie w grudniu 2020? PRZERAŻAJĄCE! Jak się przygotować?

Bez wątpliwości tym czym kobieta zwraca na siebie uwagę jest niezwykle młody wygląd jak na swój wiek. Oczywiście, przyjęło się, że Azjatki ładnie się starzeją, jednak Wang mimo wszystko jest niezwykła.

Jaki jest sekret wyglądu Very Wang?

Sprawdź również: Najlepsze prezenty dla dzieci pod choinkę do 50 złotych. Totalny HIT w PEPCO

Projektantka w wywiadzie dla magazynu "People" wyznała, że młody wygląd zawdzięcza przede wszystkim dobrej kondycji, przez lata była ona bowiem łyżwiarką figurową i tancerką. - Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową - powiedziała. Obecnie Wang nie trenuje już tak intensywnie jak kiedyś, ale cały czas dba o formę.

Vera Wang podkreśliła również, że niebagatelny wpływ na jej wygląd ma sen, który odgrywa kluczową rolę. Dzięki niemu ciało i umysł ma czas na regenerację. Dodatkowo Wang przyznała, że również w zachowaniu młodego wyglądu pomaga jej wódka, która zdaniem projektantki wspaniale odpręża.

Nowy mural powstaje przy ulicy Broniewskiego