Nomination Italy

i

Autor: materiały prasowe Nomination Italy

Magiczna moc bransoletek. Więcej niż biżuteria

2022-03-09 12:24

Biżuteria oprócz swojej oczywistej roli upiększania może również pełnić rolę talizmanu, z którym czujecie się bezpieczni i wierzycie w jego magiczną moc. Wyobraź sobie, że wypełniają Cię promienie słońca, siła i energia nadchodzącej wiosny i lata. Czy nie jest przyjemnie? Otocz się kamieniami dającymi szczęście, wyraź siebie lub swoje pasje poprzez dobranie odpowiednich elementów z kolekcji Composable od Nomination Italy dostępnej w Labizu. Dzięki temu, że są wymienne możesz spersonalizować bransoletkę odpowiednio do Twojego nastroju.

Dream job & Birthstones

Nowa kolekcja Composable Classic Gold obfituje w symbole związane z wykonywanym zawodem oraz urodzinami. Możesz nawiązać do swojej pasji, ambicji i marzeń związanych z rozwojem kariery. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma jasną wizję siebie i swojej przyszłości oraz uwielbia wykonywaną pracę. Jeśli wierzysz w magiczną moc kamieni szlachetnych, które mogą przynieść szczęście, zdrowie czy sukcesy to sprawdź, jakie elementy z kolekcji Birthstones będą dla Ciebie odpowiednie. Powiąż to z miesiącem swoich narodzin, a podkreślisz specyficzne i unikalne znaczenie czasu, w którym przyszłaś na świat. Kolekcja Composable Classic Gold DREAM JOB & BIRTHSTONES to zawieszki z 18K złotem, grawerem oraz kamieniami szlachetnymi.

Zodiac & Stones

Każdy znak zodiaku ma swoje charakterystyczne cechy, które wynikają z daty urodzenia. Dzięki ich znajomości możemy się wiele o sobie dowiedzieć. W biżuterii znaki zodiaku to elementy, które podkreślają naszą osobowość, a także stają się naszymi amuletami. Z kolei kolekcja z kamieniami to rozszerzenie już istniejącej, która została wzbogacona o nowe elementy. Do wyboru mamy również ozdoby z cyrkoniami pięknie odbijającymi światło, które dodadzą blasku w stylu glamour Twojej bransoletce. Idealna dla fashionistek, które kochają błyszczeć. Kolekcja Composable Rose Gold ZODIAC & STONES to symbole z 9K różowego złota z czarnymi grawerowanymi znakami zodiaków, z kamieniami naturalnymi lub cyrkoniami oplecionymi 9k złotem na stali szlachetnej.

Zobacz także: Jak pielęgnować przesuszone włosy? Lśniące i zdrowe fryzury

Floral Fantasy

Poczuj nadchodzącą wiosnę z pięknymi, słonecznymi i kolorowymi płatkami kwiatów oraz cyrkonią, które z pewnością wprawią Cię w dobry nastrój i napełnią optymizmem. Poczuj energię i życiową siłę odradzającego się po zimowym śnie świata. Wkrocz w cieplejsze miesiące i dłuższe dni z radością czerpaną z natury. Skomponuj bukiety z biżuteryjnych kwiatów tworząc prawdziwy ogród pełen wiosennych symboli na Twoim nadgarstku. Kolekcja Composable Silver Shine FLORAL FANTASY to elementy ozdobne ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z czarnymi grawerowanymi wzorami, z ręcznie malowaną emalią oraz cyrkoniami.

 Nomination Italy

i

Autor: materiały prasowe Nomination Italy
 Nomination Italy

i

Autor: materiały prasowe Nomination Italy
Spektakularny głos w "The Voice Kids"!