Jak powinny się ubierać kobiety z zielonymi oczami?

i

Autor: Shutterstock Jak powinny się ubierać kobiety z zielonymi oczami?

Jak się ubierać?

Magiczny kolor ubrań dla kobiet z zielonymi oczami. W tym kolorze wyglądają jak księżniczki z "Tysiąca i jednej nocy"

2023-01-25 10:14

Jak podkreślić zielone oczy? Dobrze dobrany kolor ubrań może cudownie podkreślić nasz kolor oczu i sprawić, że tęczówka będzie zauważalna. Masz zielone oczy i nie wiesz, jakie kolory ubrań będą dla Ciebie najodpowiedniejsze? Zobacz, w których odcieniach będziesz wyglądać jak milion dolarów. To nieoczywiste połączenia kolorystyczne, które sprawią, że Twoje oczy staną się większe i bardziej widoczne.

Najlepsze kolory dla zielonych oczu. Podkreśl swoją tęczówkę ubiorem

Zielone oczy to jedna z najrzadziej występujących barw tęczówki na świecie. Szacuje się, że zielony oczy ma zaledwie 1 proc. populacji. Kolor oczu można rewelacyjnie podkreślić ubiorem. Niektóre barwy wydobędą Twoje naturalne piękno i sprawią, że będziesz lśniła jak księżniczka. Zobacz, jak powinny ubierać się kobiety z zielonymi oczami.

Zobacz także: Jak powinny ubierać się kobiety z niebieskimi oczami? To dla nich najpiękniejszy kolor ubrań, który zwali innych z nóg. Podkreśli tęczówkę i urodę

Kolory ubrań dla zielonych oczu - fioletowy

Fioletowy kolor rewelacyjnie podkręci zieloną barwę oka. Najlepiej sprawdzą się ciemne fiolety, na nawet intensywna śliwka. Odcień ten cudownie podbije kolor tęczówki i sprawi, że będzie ona na pierwszym planie. 

Kolory ubrań dla zielonych oczy - żółty

Kolejnym kolorem, który pasuje do zielonych oczy jest żółty. Dobrze sprawdzi się zarówno zgaszony odcień, typu musztardowy, jak intensywna cytryna. Jeżeli wolisz coś bardziej stonowanego, to postaw na jasne beże w ciepłych tonacjach, Wydobędą one głębię koloru Twoich oczu i je podkreślą. 

Kolory ubrań dla zielonych oczy - koralowy

Jeżeli masz zielone oczy i rude włosy to strzałem w dziesiątkę będą ubrania w jasnych odcieniach czerwieni, pomarańczy czy w kolorze koralowym. Sprawią one, że tęczówka znajdzie się na pierwszym planie, a ty będziesz hipnotyzować spojrzeniem. 

Sonda
Jaki masz kolor oczu?
Tańczące z promocjami 19.01.2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają