Kiehl's

i

Autor: Materiały prasowe Kiehl's

Strefa beauty

Marki kosmetyczne łączą siły w szczytnym celu

2023-06-16 18:23

KIEHL’S oraz NYX PM już po raz drugi dołączają do warszawskiej Parady Równości. W tym roku w projekt zaangażowała się również marka Garnier. Tegoroczne hasło akcji: Don’t Hide Your Pride.

Pride Month obchodzony jest na całym świecie w czerwcu. Jest to miesiąc celebracji i wsparcia osób LGBTQIA+ oraz walki o równość, akceptację i szacunek dla wszystkich. Znane marki kosmetyczne łączą swoje siły, aby wyrazić solidarność, promować wartości tolerancji i jedności.

17 czerwca od godziny 11.00 zapraszamy do Miasteczka Równości w Parku Świętokrzyskim. Na 200m2 będzie czekać na odwiedzających wiele atrakcji. Każdy będzie mógł przejść bezpłatne badanie skóry, skorzystać z zabiegu bankietowego, zrobić sobie kolorowy makijaż, zabrać wyjątkowo zaprojektowane z tej okazji plakaty lub stworzyć swój własny baner w duchu zero-waste.

O godzinie 14:00 nasza platforma LOVE RIDER pojedzie w Paradzie. Na pokładzie będzie wiele zaproszonych Drag Queens, muzycznie prowadzi Was DJ Avtomat, a o fantastyczną atmosferę zadba Maciej Gąsiu Gośniowski.

Kiehl's

i

Autor: Materiały prasowe Kiehl's
NELA MALA REPORTERKA_wywiad_Vivelo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany