Jak ona wygląda? Marta Manowska BEZ MAKIJAŻU. To zdjęcie pokazuje wszystko

2021-01-27 10:36 kaja
Marta Manowska z przesłaniem na święta. Mówi o stracie bliskich
Autor: Instagram

Gwiazdy coraz chętniej publikują swoją zdjęcia bez makijażu i pokazują, że wcale nie są takie idealne. Prowadząca "Rolnik szuka żony" Marta Manowska na swoim Instagramie udostępniła swoje zdjęcia w całkowicie naturalnym wydaniu. To nie pierwszy raz gdy gwiazda TVP pokazuje się w takim wydaniu, widać, że czuje się pewnie w swojej skórze i nie potrzebuje wiele kosmetyków, by wyglądać pięknie.

Marta Manowska obecnie przybywa w Ustroniu gdzie pracuje przy produkcji "Sanatorium miłości". Gwiazda TVP chętnie relacjonuje przygotowania do premiery nowego sezonu popularnego programu na swoim Instagramie. Tym razem uwagę przyciągają jej zdjęcia, na których pozuje bez makijażu. Manowska wygląda bardzo naturalnie i udowadnia, że prawdziwe piękno nie potrzebuje dodatkowych upiększeń.

Czytaj też: Co ona ze sobą zrobiła? Spektakularna metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony"!

Naturalna wersja Marty Manowskiej przypadła do gustu jej fanom czego dowodem są licznie pozytywne komentarze pod jej zdjęciami. Widać, że prowadząca "Rolnik szuka żony" dobrze czuje się w swoje skórze i nie potrzebuje makijażu, by być pewna siebie. A wam, jak podoba się Marta Manowska w tak naturalnej wersji?

Marta Manowska bez makijażu
Autor: Marta Manowska/Instagra
Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Adamie Niedzielski, zostaw politykę
Najnowsze