Miała piękne, długie włosy. Fryzjer chwycił za nożyczki i... zobacz, co jej zrobił

2022-05-17 16:51
Miała piękne, długie włosy. Fryzjer chwycił za nożyczki i... zobacz, co jej zrobił
Autor: YouTube/ DIY Everyday Miała piękne, długie włosy. Fryzjer chwycił za nożyczki i... zobacz, co jej zrobił

Młoda kobieta wybrała się do fryzjera, ponieważ chciała zmienić swoje uczesanie. Wchodząc do salonu, miała naprawdę piękne, długie włosy. Fryzjer był bezlitosny. Chwycił za nożyczki i drastycznie skrócił obłędne pasma swojej klientki. Jaki był efekt? Zobaczcie sami, czy kobieta była zadowolona z przeprowadzonej metamorfozy.

Która z nas chociaż raz w życiu nie wyszła od fryzjera ze łzami w oczach lub przynajmniej zawiedzioną miną niech podniesie rękę. Chyba każda kobieta ma na swoim koncie nieudane strzyżenie lub koloryzację, która potem spędza nam sen z powiek. A co jeśli przez większość swojego życia zapuszczałyśmy włosy, dbałyśmy o nie, aby były piękne i w kocu trafiamy na fotel stylisty, którego ponosi fantazja, chwyta nożyczki i postanawia nam te włosy drastycznie skrócić? Czy każda posiadaczka długich włosów zdecydowałaby się na taki krok i byłaby zadowolona? Z pewnością nie. Jednak ta kobieta raczej nie żałuje, że zaufała fryzjerowi. Przyszła do salonu z pięknymi, długimi włosami. Najwyraźniej dotychczasowe uczesanie jej się znudziło i zdecydowała się na odważny krok. Fryzjer skrócił jej włosy o kilkadziesiąt centymetrów, wyprostował je i wywołał uśmiech na twarzy swojej klientki. Zobacz tę oszałamiająca metamorfozę w naszej galerii.

Sonda
Podoba ci się ta metamorfoza?
To 4 najpiękniejsze fryzury dla kobiet po 50-tce. Odejmą ci co najmniej 10 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE