JEMIOL

i

Autor: Materiały prasowe JEMIOL

Moda na sezon jesień/zima 2022/2023! Postaw na... islandzkie klimaty

2022-09-17 14:46

Mówi się, że Islandia to wyspa „zrodzona w ogniu i wyrzeźbiona przez lodowce i rzeki”. Jest tak pełna kontrastów, fenomenalnych widoków i zaskakujących miejsc z niecodzienną florą, że bez wątpienia wywarła olbrzymi wpływ również na projektancie Łukaszu Jemiole. Dzięki tym intensywnym przeżyciom zrodziła się w jego głowie myśl, że sezon AW 22/23 będzie zdecydowanie należał do inspiracji zaczerpniętych z ostatniej podróży projektanta na Islandię.

JEMIOL to autorska wizja ubierania się projektanta Łukasza Jemioła, tworzona w Polsce już od 17 lat. Ubrania sygnowane jego nazwiskiem są synonimem jakości, klasy i ekskluzywności. Indywidualnie selekcjonowane przez projektanta materiały, które pochodzą z różnych zakątków świata, dbałość o detale, ale także technologiczna jakość –to atuty, które wyróżniają tę markę na polskim rynku. Jej DNA to klasyka z nutą nonszalancji. Zarówno kolekcje basic, jak i premium wciąż zaskakują niecodziennym podejściem do formy, ale i swoją prostotą. Są szeroko znane szczególnie z kunsztu łączenia funkcjonalności z estetyką, czyli komfortu i piękna.

Zobacz także: Pięknie i modne fryzury na jesień 2022. Postaw na ten look, a będziesz wyglądać obłędnie

Inspirowana Islandią kolekcja JEMIOL x ICELAND to dzikość, spektakularność i kontrastowość. Tak też właśnie projektant odbiera magiczną wyspę. W najnowszej kolekcji surowe, minimalistyczne formy przełamane są spektakularnymi dodatkami. Kontrasty zauważyć można także w doborze tkanin: szlachetne jedwabie i wełna jagnięca, kaszmir i jeans, certyfikowana wiskoza, lyocell i oczywiście bawełna z recyklingu, która staje się dla nas powoli małym symbolem chęci dbania o naturę. W najnowszej jesienno-zimowej kolekcji znajdziemy na pewno propozycje na różne okazje, począwszy od casualowych outfitów, a skończywszy na wieczorowych kreacjach. Idealnym uzupełnieniem modowych sylwetek są naturalne makijaże zaproponowane przez partnera kolekcji AW 22/23 - Miya Cosmetics. Takie połączenie to idealna propozycja na nadchodzącą jesień i zimę i sprawdzi się świetnie w codziennych aktywnościach każdego fana mody.

- Podróż na Islandię jest bez wątpienia podróżą w samo serce natury. Poprzez moją kolekcję chciałbym także przy okazji zachęcić ludzi do odwiedzania tego wspaniałego, inspirującego miejsca – mówi Łukasz Jemioł.

JEMIOL

i

Autor: Materiały prasowe JEMIOL
JEMIOL

i

Autor: Materiały prasowe JEMIOL
JEMIOL

i

Autor: Materiały prasowe JEMIOL
JEMIOL

i

Autor: Materiały prasowe JEMIOL
Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż
Nasi Partnerzy polecają