LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje w Lidlu

Najgorętszy dzień w roku. W czasie upałów musisz mieć go w domu. W Lidlu znajdziesz hit za mniej niż 120 złotych

2023-07-05 11:40

Kiedy żar leje się z nieba i nawet noce nie przynoszą chwili wytchnienia absolutnie niezbędnym urządzeniem staje się wiatrak domowy, albo wentylator. Potrafi on skutecznie schłodzić powietrze i zapewnia przyjemny wiaterek, który zdecydowanie można porównać do morskiej bryzy. W ostatnim czasie prawdziwym hitem stały się wentylatory kolumnowe, które nie tylko rewelacyjnie działają, ale również wyglądają stylowo i doskonale wpasowują się w domowe wnętrza. W sklepach sieci Lidl znajdziemy właśnie takie urządzenie. Posiada ono wiele funkcji, które ułatwią życie podczas letnich upałów, a dodatkowo model z Lidla jest w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Domowy wentylator kolumnowy w specjalnej ofercie Lidla

Kiedy latem temperatury sięgają 30 stopni to najlepszym rozwiązaniem wydaje się wyjazd nad wodę i przebywanie na świeżym powietrzu. Nie zawsze mamy jednak taka możliwość, z większość osób raczej nie może pozwolić sobie na urlop trwający od czerwca do sierpnia. Upały w mieście potrafią dać nieźle w kość, duszne powietrze, nagrzane pomieszczenia i tropikalne noce, podczas których pojawiają się problemy z zaśnięciem. W takiej sytuacji absolutnym niezbędnikiem jest domowy wentylator. To urządzenie zapewni przyjemny wiaterek w pokoju i sprawi, że upały będą łatwiejsze do przeżycia. Już teraz  ofercie Lidla znajdziemy wentylator kolumnowy w rewelacyjnej cenie 119 złotych. To naprawdę niewielka kwota w porównaniu do wytchnienia, jakie daje taki wentylator. Ten z Lidla nie tylko skutecznie chłodzi powietrze, ale również wygląda stylowo. nie zajmuje dużo miejsca więc z powodzeniem można z niego korzystać również w małych pomieszczeniach, takich jak łazienka, czy kuchnia. Zwłaszcza ta ostatnia lubi się nagrzewać podczas gotowania i taki wentylator jest wtedy zbawieniem. Propozycja z Lidla posiada aż 3 poziomy dmuchania oraz opcję obrotu wentylatora, tak by mógł dosięgać swoim działaniem większej przestrzeni. Jest on również wyposażony w timer, dzięki czemu można ustawić go na noc i cieszyć się przyjemnych chłodzeniem podczas zasypania. Co ważne, nie jest on wyjątkowo głośny i raczej nie powinien przeszkadzać w nocy, tym bardziej w dzień. Szukasz sprawdzonego rozwiązania, które będzie zarówno skuteczne, a także nie będzie kosztować fortuny? Wentylator kolumnowy z Lidla to propozycja dla ciebie. 

ZOBACZ: Nadchodzą piekielne upały. Nawet w cieniu nie da się wytrzymać. Jak schłodzić mieszkanie bez klimatyzacji i zużycia prądu? Zrób to w czasie upałów, a nam podziękujesz

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Sonda
Jak znosisz upały?
Tańczące z promocjami 04.07.2023