NASA chce wysłać w kosmos "nagie" zdjęcia? "Goła baba" przyciągnie uwagę kosmitów?

2022-05-13 12:25
Jest życie pozaziemskie? NASA przygotowuje ludzi na szokujące zmiany!
Autor: Shutterstock Jesteśmy blisko odkrycia pozaziemskiej cywilizacji?

W latach 70-tych, kiedy to zainteresowanie obcymi formami życia przeżywało swój boom, wysłaliśmy na jedną z misji kosmicznych ilustracje przedstawiające nagą kobietę i mężczyznę. Miało to ułatwić komunikację z kosmitami i przedstawić im nasz gatunek. Teraz naukowcy z NASA sugerują, by to powtórzyć. Czyżby NASA zdecyduje się wysłać nagie zdjęcia w kosmos?

NASA wyśle "nagie zdjęcia" w przestrzeń kosmiczną

Eksperci są raczej zgodni i twierdzą, że ludzie nie są jedyną forma życia w kosmosie. Od dziesiątek ludzkość próbują nawiązać kontakt z obcymi formami życia, jednak bezskutecznie. W latach 70-tych jednym ze sposobów na ową komunikację miał być wysłany rysunek przedstawiający nagą kobietę i mężczyznę. Miał on pokazać kosmitom, jak wygląda nasz gatunek. Teraz NASA zamierza powtórzyć ten eksperyment. Jego celem jest ponownie nawiązanie kontaktu z inteligentnymi formami życia. Wizerunek człowieka wraz z rysunkiem nici DNA ma pokazać obcym informację na temat składu biochemicznego życia na ziemi.

Zobacz także: Kwiaty dla znaków zodiaku. Którą rośliną jesteś. Jakie kwiaty przyniosą Ci szczęście?

Specjaliści z NASA zamierzają wysłać rysunki nagiego ciała w najdalsze zakątki kosmos.W ramach projektu "Beacon in the Galaxy" eksperci zamierzają opracować specjalny szyfr binarny, który może zostać odczytany przez obcych. Kod binarny, czyli inaczej dwójkowy system liczbowy jest najprostszym systemem matematycznym. Warto również podkreślić, że owe "nagie zdjęcia" mają być jedynie obrazem ludzkiego ciała i ilustracją naukową. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE