Obłędna metamorfoza kobiety po 50-tce. Fryzjer odmłodził ją o 15 lat. Piękna fryzura na blond włosach

i

Autor: Instagram/ @andreaaragon_hairstyle Obłędna metamorfoza kobiety po 50-tce. Fryzjer odmłodził ją o 15 lat. Piękna fryzura na blond włosach

Odmładzające uczesanie

Przepiękna metamorfoza kobiety po 50-tce. Modna fryzura na blond włosach odjęła jej 10 lat. Fryzjer zrobił tylko jedną rzecz

2023-08-27 15:55

Metamorfoza fryzury u kobiety po 50-tce po prostu zapiera dech w piersiach. Poszła do fryzjerki z kilkucentymetrowym siwym odrostem. Stylistka szybko wpadła na pomysł, jak odjąć lat swojej klientce. Zrobiła jej odmładzającą fryzurę dla kobiet po 50-tce na blond włosy. - Wyszło przepięknie - zachwycają się internauci.

Przepiękna metamorfoza kobiety po 50-tce. Młodsza o 15 lat

Czasami wystarczy zmiana fryzury, aby odmienić swój wygląd i poprawić swoje samopoczucie, a nawet zyskać większą pewność siebie. O tym przynajmniej raz w życiu przekonała się każda kobieta. Modne cięcie, które jest dobrze dobrane to kształtu twarzy potrafi zdziałać cuda. I najlepszym dowodem na to jest ta metamorfoza kobiety po 50-tce. Kiedy pojawiła się w salonie fryzjerskim miała puszące się, zniszczone włosy. Na pasmach był widoczny kilkucentymetrowy siwy odrost. Fryzjerka dokładnie przyjrzała się kondycji włosów swojej klientki i szybko wpadła na pomysł, jakie uczesanie będzie dla niej najlepsze. Postawiła na modną odmładzającą fryzurę na blond włosach, która jest wprost idealna dla kobiet po 50-tce. Efekt pracy stylistki jest taki, że kobieta wygląda młodziej o jakieś 15 lat.

Fryzjer zrobił jej fryzurę na blond włosach

Z pewnością kobieta nie spodziewała się takiego efektu, kiedy usiadła na fotelu fryzjerskim. Metamorfoza fryzury odjęła jej lat i pokreśliła walory jej urody. Fryzjerka odświeżyła jej blond kolor i nadała włosom chłodny odcień, który znakomicie skomponował się z karnacją klientki i jej niebieskimi oczami. Pasma ufarbowane w stylu ombre, delikatnie pofalowane, sprawiły, że kobieta po 50-tce wyglądała w tej fryzurze nowocześnie i młodo.

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza fryzury u tej kobiety?
Jak wzmocnić osłabione włosy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany