GIGANTYCZNE promocje w Biedronce. MARKOWE perfumy za półdarmo. To HIT!

Markowe zapachy w Biedronce
Autor: Anna Szamborska

Perfumy w Biedronce. Szukasz pomysłu na prezent? Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Na klientów czekają markowe perfumy w cenach iście dyskontowych. Już od lat markety walczą o konsumentów stale poszerzając swój asortyment i coraz częściej możemy w nich kupić dobre jakościowo i oryginalne kosmetyki oraz perfumy. Dyskonty stają się sklepami, w których dostaniemy nie tylko mleko i pieczywo, ale także bardzo dobre produkty do makijażu i pielęgnacji. Tym razem na biedronkowych półkach znajdziemy perfumy praktycznie za półdarmo.

Promocje w Biedronce

Powoli kończy się najbardziej gorący sezon wyprzedażowy związany z Black Friday. Dobra wiadomość dla klientów jest taka, że wiele sklepów i dyskontów przygotowała już nowe promocje, które rozpalać będę konsumentów w najbliższym tygodniu. Biedronka coraz chętniej stawia nie tylko na produkty żywnościowe i artykuły pierwszej potrzeby, ale również, chcąc maksymalnie ułatwić życie klientom, stale poszerza swój asortyment związany z kosmetykami. Coraz częściej na sklepowych półkach w dyskontach znajdziemy markowe produkty, które jakościowo w niczym nie ustępują tym dostępnym w drogich perfumeriach.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na grudzień 2020! Zakończ ten rok w dobrym rytmie

Perfumy w Biedronce

Tym razem na biedronkowe półki trafiły modne perfumy. To idealny pomysł na prezent, zwłaszcza, że dyskont ma swojej ofercie zarówno coś dla kobiet i mężczyzn. Już od poniedziałku, 30 listopada w promocji znajdziemy wody toaletowe Lucca Cipriano dla mężczyzn 100 ml w rewelacyjnej cenie 11,99 złotych. Perfumy te charakteryzują się wyjątkowym bukietem zapachowym, których nie powstydziłyby się o wiele droższe marki. Dla kobiet zaś Biedronka w swojej ofercie ma wody perfumowane BeBauty w cenie 11,99 złotych. Jak za dobre i długotrwałe perfumy to prawie półdarmo. Do wyboru jest kilka wersji zapachowych, między innymi BeBauty Care Love Essence. To przyjemna orientalno-waniliowa woda perfumowana, która zapewne spodoba się wszystkim romantyczkom. Idealnie sprawdzi się ona w sezonie jesienno-zimowym. 

Sprawdź również: Spektakularne promocje Rossmanna. Ten makijaż jest MEGA modny, a kosztuje poniżej 20 zł

ESKA XD EXTRA
Najnowsze