Oliwia Bieniuk pokazała się w gorącym kostiumie kąpielowym. Ten widok odbiera mowę

2021-06-10 9:07
Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami
Autor: AKPA Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami

Wszystko wskazuje, że córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia polubiła zainteresowanie mediów swoją osobą i chce na stałe zaistnieć w polskim show biznesie. Właśnie ogłoszono, że tegoroczna maturzystka będzie pierwszą gwiazdą w nowym sezonie "Tańca z gwiazdami". Zanim to jednak nastąpi Oliwa Bieniuk wraz z rodziną wyjechała na wakacje i korzysta z uroków słonecznej Portugalii. Na swoim Instagramie celebrytka pochwaliła się gorącymi zdjęciami w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym. Ten widok odbiera mowę, a córka Anny Przybylskiej wygląda przepięknie.

Oliwia Bieniuk w mocno wycięty kostiumie kąpielowym 

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka coraz śmielej puka do drzwi polskiego show biznesu, dziewczyna polubiła zainteresowanie mediów i wiele wskazuje, że chce tu zagościć na dłuższą chwilę. Na razie jej głównym kanałem komunikacji z fanami jest Instagram na którym śledzi ją już blisko 200 tysięcy osób. jej sława może jeszcze bardziej wystrzelić, bowiem ogłoszono, że Oliwa Bieniuk będzie również uczestniczką kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Zanim to jednak nastąpi tegoroczna maturzystka odpoczywa na rodzinnych wakacjach w Portugalii i korzysta z uroków tamtejszych plaż. W swoim najnowszym wpisie córka Jarosława Bieniuka pochwaliła się perfekcyjną figurują. Dziewczyna pozuje na tle piasku i skał ubrana w mocno wycięty kostium kąpielowy w beżowo-złocistym kolorze. Taka stylizacja robi wrażenie, Oliwa Bieniuk wygląda przepięknie i mocno kobieco. A wy jak uważacie, podoba wam się taki kostium kąpielowy? 

Doda rozstała się z mężem
kaja
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze