& Other Stories

i

Autor: materiały prasowe & Other Stories

& Other Stories i A.W.A.K.E. Mode zapowiadają wspólną kolekcję

2022-09-01 14:47

& Other Stories ma przyjemność zapowiedzieć nową kolekcję, która pojawi się w sklepach tej jesieni.Tym razem stworzoną we współpracy z A.W.A.K.E. Mode. Marka znana z estetyki, która wybiega w przyszłość mody, oraz jednocześnie ekstrawaganckich i łatwych w noszeniu projektów, przygotowała asortyment ubrań ready-to-wear, butów i akcesoriów. Awangardowa, lekka i pełna nieoczekiwanych detali – wspólna kolekcja naturalnie dopełni styl i życie nowoczesnych kobiet.

Stworzona przez Natalię Alaverdian w 2012 roku, londyńska marka A.W.A.K.E. MODE zawdzięcza nazwę skrótowi od „All Wonderful Adventures Kindle Enthusiasm” – każda piękna przygoda roznieca entuzjazm. To jednocześnie filozofia marki, która odzwierciedla osobiste i autorskie podejście projektantki do mody. Każda jej kolekcja inspirowana jest międzykulturowymi odniesieniami i motywami historycznymi – od świata sztuki po film. Świeże i unikalne wersje koszul, płaszczy i sukienek to tylko niektóre projekty, z których słynie A.W.A.K.E. Mode.

Zobacz także: Jak zatrzymać opaleniznę na dłużej? Sprawdzone sposoby

„Współpraca z & Other Stories była absolutnie niezwykła. W filozofii tej marki kryje się radość, miłość, wspólnota i ciepło, które nas łączą. Nie chodzi nam tylko o to, by kobiety ubierały kobiety. Zależy nam również na tworzeniu atmosfery, w której można poczuć się komfortowo, przyjaźnie i mile widzianą. Oczywiście, przygody są nawet w nazwie mojej marki - A.W.A.K.E. MODE opiera się na opowiadaniu historii, co najbardziej lubię w projektowaniu mody. W tej dziedzinie marka & Other Stories jest oczywistą, idealną partnerką,” mówi Natalia Alaverdian, twórczyni i dyrektorka kreatywna A.W.A.K.E. MODE.

Uwielbiamy markę A.W.A.K.E. MODE za jej przełomowe kroje, ciekawe zestawienia i autorską interpretację nowoczesnej kobiecości. Jesteśmy zachwycone, że możemy pracować z tak silnym głosem w świecie mody. Nasza wspólna kolekcja jest olśniewająca – surrealistycznie wyrafinowana,” mówi Karolina Ekman, szefowa kolekcji co-lab w & Other Stories.

Wspólna kolekcja co-lab A.W.A.K.E. MODE i & Other Stories będzie dostępna jesienią w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na stories.com.

& Other Stories

i

Autor: materiały prasowe & Other Stories
& Other Stories

i

Autor: materiały prasowe & Other Stories
Fit Food Festival Olsztyn 2022 w Galerii Warmińskiej
Nasi Partnerzy polecają