Makijaż

i

Autor: Shutterstock Makijaż

Dzień Kobiet 2023

Perfumy na Dzień Kobiet. Z tymi zapachami nie będziesz potrzebowała mężczyzny!

Naturalne, niszowe kosmetyki, kojące zmysły zapachy oraz wibrująca aromatami herbata. Tak prezentuje się wyjątkowa selekcja prezentów z okazji Dnia Kobiet od perfumerii Mood Scent Bar.

MARC-ANTOINE BARROIS, GANYMEDE EXTRAIT

Marc-Antoine Barrois to paryski projektant, którego rodzinne tradycje krawiectwa sięgają szesnastego wieku, od 2009 twórca własnego męskiego Maison de Couture. Ganymede EXTRAIT tocharyzmatyczny i uwodzicielski bliźniak pięknego i delikatnego, kultowego już zapachu Ganymede EDP. EXTRAIT jest buntownikiem z potężną dawką kocanki włoskiej, mirry i kadzidła. 

Zobacz także: Boska liczba symetrii w numerologii! Jeżeli masz ją w dacie urodzenia jesteś szczęśliwcem. Posiadasz cechy, których inni Ci zazdroszczą

Perfumy na Dzień Kobiet

i

Autor: materiały prasowe Perfumy na Dzień Kobiet

ELLA K, CAMELIA K

„Świetlisty, letni dzień w dolinie Sapa. Poranna rosa wciąż pokrywa płatki kwiatów, a pierwsze promienie słońca przenikają przez liście drzew – magiczna chwila, w której stajemy twarzą w twarz z pięknem natury.” – tymi słowami Sonia Constant, twórczyni marki Ella K, opisuje inspirację, stojącą za jej nowymi perfumami, Camelia K. Połączenie imbiru, pitai i mandarynki przywodzi na myśl płynny miód i otwiera przed nami bramę do zmysłowego raju. To poetyckie wezwanie do życia w rozkoszy przy akompaniamencie nut wanilii, wetywerii i paczuli, otoczonych bukietem kwiatów pomarańczy, czerwonej kamelii i jaśminu sambac.

Perfumy na Dzień Kobiet

i

Autor: materiały prasowe Perfumy na Dzień Kobiet

D.S. & DURGA, PISTACHIO

Pistachio to słodki, gourmandowy zapach, skomponowany wokół nut pistacji, kardamonu, prażonych migdałów, paczuli i kremu waniliowego. To idealna propozycja dla osób poszukującychsłodkich, niemal deserowych zapachów. „Pistacja to elegancki orzech, który lubią chyba wszyscy. Stworzyliśmy Pistachio spontanicznie: to zapach bez historii, który przywodzi na myśl zabawową stronę pistacji (szczególnie tej w deserach). Powstał jako limitowana edycja stu flakonów. Ale ludzie oszaleli na jego punkcie i niemal od razu postanowiliśmy dodać go do regularnej kolekcji. Jest bezwstydnie słodki i doskonale ucieleśnia to, czego zazwyczaj bym nie zrobił” – opowiada o perfumach Pistachio David Seth Molz, twórca i nosmarki D.S. & Durga

Perfumy na Dzień Kobiet

i

Autor: materiały prasowe Perfumy na Dzień Kobiet
Zima wróciła do Warszawy
Nasi Partnerzy polecają