Sposób na loki

i

Autor: Shutterstock Sposób na loki

Piękne włosy

Piękne włosy na jesień 2023. Retro loki niczym z Hollywood z lat 20-tych. To będzie trendy

2023-08-09 12:15

Hollywoodzkie loki nigdy nie wyjdą z mody. Zmysłowe fale na włosach to jedna z najbardziej kobiecych i zmysłowych fryzur. Idealnie sprawdzą się one na większe wyjścia lub, gdy chcemy dodać włosom spektakularnej objętości. Zobacz, jakie urządzanie ułatwią Ci tworzenie idealnych loków na włosach.

Już od najdawniejszych czasów kobiety pragnęły mieć pięknie i bujne loki. Aby osiągnąć wymarzony efekt korzystano ze specjalnych żelazek do włosów. Przypominające szczypce żelazko umieszczano w rozżarzonym piecu, by się nagrzało, a następnie "układano" nim loki. Współczesne kobiety mają zdecydowanie prościej, a nowoczesne lokówki nie tylko nie niszczą włosów, ale fryzura jest również trwała. Kobiece loki to często symbol męskiej fantazji i synonim zmysłowego seksapilu. Idealnie sprawdzają się na większe wyjścia oraz na imprezę. Jeżeli nie wiesz, na jaką fryzurę postawić to loki zawsze są strzałem w dziesiątkę. 

Marka Dyson zdecydowania zrewolucjonizowała rynek domowej stylizacji włosów. Ich urządzenia to połączenie wygody i intuicyjnej pracy z jakością niczym z najlepszych salonów fryzjerskich. Firma Dyson przedstawia najbardziej wydajną i najskuteczniejszą jak dotąd odsłonę urządzenia do stylizacji włosów: multistyler Dyson Airwrap.

Inżynierowie z firmy Dyson nigdy nie spoczywają na laurach – tym razem udoskonalili projekt poprzez miniaturyzację i wzmocnienie efektu Coandy,czego efektem jest wszechstronny multistyler, pozwalający uzyskać różnorodne stylizacje na różnych rodzajach włosów, bez nadmiernej temperatury.

Zaprojektowane na nowo końcówki do kręcenia i falowania z nienagrzewającym się, obrotowym zakończeniem umożliwiają szybsze i łatwiejsze tworzenie loków i fal , bez uszkadzania włosów nadmierną temperaturą. Nowa wersja końcówki cylindrycznej łączy rezultaty osiągane wcześniej za pomocą dwóch końcówek, dzięki czemu użytkownicy mogą stylizować całą głowę, tworząc loki i fale zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do niego, bez konieczności zmiany końcówki w trakcie stylizacji.

Dyson

i

Autor: Materiały prasowe Dyson

Gama końcówek zaprojektowanych z myślą o różnych rodzajach włosów

Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury wykorzystuje wzmocniony efekt Coandy. Posiada 2 różne funkcje — w trybie wstępnego suszenia pozwala szybko podsuszyć włosy przed dalszą stylizacją, a w trybie wykończenia fryzury strumień powietrza działa na suche włosy, ukrywając puszące się kosmyki.Szczotki do modelowania i wygładzania wykorzystują wzmocniony efekt Coandy, który przyciąga włosy do powierzchni szczotki umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie. Powietrze przepływa wzdłuż pasm włosów w kierunku zgodnym z kierunkiem czesania, domykając łuski włosa, co sprawia, że są wygładzone i lśniące. W zestawie dostępna jest szczotka o twardym włosiu dla włosów gęstych oraz szczotka o miękkim włosiu dla włosów cienkich i delikatnej skóry głowy.Końcówki do kręcenia lub falowania wykorzystują wzmocniony efekt Coandy, który przyciąga włosy i samoistnie nawija je wokół końcówki w obu kierunkach. Zmiana kierunku przepływu powietrza jest możliwa bez zmiany końcówki. Końcówka o średnicy 40mm pozwala osiągnąć efekt naturalnych fal o dużej objętości, a końcówka o średnicy 30mm pozwala tworzyć gęste loki.

Dostępne w dwóch wersjach: dla włosów krótszych niż do ramion (Dyson AirwrapTM Complete) lub dla włosów do ramion i dłuższych (Dyson AirwrapTM Complete Long).

Dyson

i

Autor: Materiały prasowe Dyson
Kobiety wybrukowały całą wieś. Proboszcz zapewnił materiały