Pierwsza komunia w welonie i makijażu. Internauci stracili cierpliwość: To jakiś żart

2022-05-13 12:21
Komunia
Autor: TikTok/naomiobrien_xxo

W sieci pojawiło się szokujące nagranie z Pierwszej Komunii Świętej. Na nagraniu widzimy małą dziewczynkę w strojnej sukni, pełnym makijażu z doczepionymi rzęsami, welonem i berłem w ręku. Potem przychodzi kolej na ogromny tort. Internauci nie zostawili na rodzicach małej księżniczki suchej nitki. - To chyba jakiś żart - piszą pod postem.

Rodzice czasami przelewają na dzieci swoje niespełnione w młodości marzenia i pragnienia. Dotyczy to wyboru szkoły, pracy, hobby, a nawet sposobu ubierania się i towarzystwa, w którym ich pociecha się obraca. Choć psycholodzy biją na alarm, że w ten sposób można wyrządzić dziecku krzywdę, wielu dorosłych nic sobie z tego nie robi. Czy tak było w przypadku tej dziewczynki? Na TikToku pojawiło się nagranie z jej Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsze co rzuca się w oczy, to ogromna, biała suknia. Potem widzimy, że dziecko ma we włosach welon z diademem, w rączce trzyma rzecz przypominającą berło. Dziewczynka ma zrobiony makijaż niczym dorosła kobieta. Sztuczne rzęsy, opalenizna, ale to nie wszystko. Dziewczynka z okazji swojej komunii dostała ogromny tort. Internauci nie mogli uwierzyć, że można tak ubrać dziecko na komunię. - Nie potrafię sobie wyobrazić chodzenia w tym po kościele. Jak ona zdoła zająć miejsce w ławce? - pisali pod nagraniem. - Myślałem, że to ślub, a nie Pierwsza Komunia Święta - dodał inny internauta. Obserwatorzy skrytykowali również fakt, że dziewczynka ma makijaż. - Wygląda, jakby miała jakieś 30 lat - czytamy.

Sonda
Wykonałabyś makijaż dziecku na Pierwszą Komunię Świętą?
Stulecie Winnych 4 sezon. Komunia bliźniaczek Basi i Tomka bez ważnego członka rodziny! Mania zostanie sama
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE