CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC

To będzie trendy

Przepiękna torebka z promocji CCC na zimę. Ten model skradnie Twe serce i zachwyci portfel. Kosztuje mniej niż 60 zł

2023-09-14 11:52

Modne torebki na zimę 2023/2024. Jakie modele torebek będą trendy? W tym sezonie ogłaszamy wielki powrót retro. To będzie czas nostalgii w modzie. Przeniesiemy się w czasie do początku lat dwutysięcznych. Na ulicach królować będą modele torebek, które swoje pięć minut przezywały kilkadziesiąt lat temu. Idealną torebkę na zimę znajdziesz w sklepach CCC. Ten model doskonale wpasowuje się w panujące trendy, a jej cena jest bardzo przystępna.

Modna torebka na zimę 2023/2024. Hit z promocji CCC

Trendy na ten sezon to przede wszystkim retro i wielki ukłon w stronę początku lat dwutysięcznych. Wiele marek, jak na przykład Guess, wraca do swoich kultowych modeli sprzed lat. W promocji CCC znajdziesz rewelacyjne modele torebek na zimę, które wpasowują się w panujące trendy. Miłośniczki kolorów powinny zwrócić uwagę na torebkę Sprandi. W promocji CCC ten wyjątkowy model kosztuje jedynie 58,99zł. To pudrowo różowy model, który przywołuje wspomnienia. Taką torebką nie pogardziłaby Carrie z "Seksu w wielkim miejskie". Model z promocji CCC posiada średniej długości pasek oraz pojemność, która zmieści wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi. Jeżeli szukasz modne i użytkowej torebki w stylu lat dwutysięcznych to model z promocji CCC jest stworzony dla Ciebie. Torebka ta idealnie wpasuje się do każdej codziennej stylizacji. Idealnie będzie prezentować się zestawiona z szerokimi spodniami oraz oversize'ową bluzą. Ten look to idealnie odzwierciedlenie mody sprzed lat.

Zobacz także: Ten polski kosmetyk to hit sprzedażowy w Chinach. Kochają go na całym świecie. U nas kosztuje grosze. Tylko kilkanaście złotych za wysokopółkowe działanie

Promocje CCC

i

Autor: materiały prasowe Promocje CCC
Sonda
Polujesz na wyprzedaże w CCC?
Adam Woronowicz w rozczulających słowach o relacjach