TOMMY X MIFFY

i

Autor: Materiały prasowe TOMMY X MIFFY

Rok Królika w modzie!

2022-12-14 13:51

Tommy Hilfiger ma przyjemność zapowiedzieć premierę kapsułowej kolekcji TOMMY X MIFFY. Specjalna gama produktów, zdobionych postacią kreskówkowej postaci, jest formą celebrowania Lunarnego Nowego Roku 2023 – Roku Królika. Minimalistyczny motyw słynnego króliczka Miffy umieszczono na klasykach amerykańskiego stylu Tommy’ego, które tworzą nowoczesną garderobę.

„Nasza współpraca jest ucztą dla kreatywności i oddaje niepokornego, wesołego ducha marki,” mówi Tommy Hilfiger. „Króliczek Miffy odzwierciedla wiele naszych wartości: pragnienie poszukiwania przygód, otwartość na nowe doświadczenia i nieustannie pozytywne nastawienie. Kolekcja TOMMY X MIFFY to idealne połączenie zabawy i stylu preppy”.

Kapsułowa kolekcja składa się z 50 elementów męskiej, damskiej i dziecięcej odzieży sportowej oraz akcesoriów. Klasyki stylu preppy zostały odtworzone z charakterystycznym motywem króliczka Miffy. Ponadczasowe ubrania, takie jak kurtka w stylu college, spodnie chino, koszulka rugby, uniwersyteckie swetry i czapki bejsbolówki, utrzymano w firmowych kolorach TOMMY HILFIGER: bieli, czerwieni i niebieskim. W chińskim zodiaku królik reprezentuje optymizm, dowcip i szczęście – kolekcja TOMMY X MIFFY przyjmuje to nastawienie i zachęca do radosnego wyrażania siebie w Lunarnym Nowym Roku.

Zobacz także: Bo jesteś dla mnie ważny

Stworzona w 1955 r. przez niderlandzkiego pisarza i ilustratora Dicka Bruna, postać Miffy przez kolejne dekady cieszy się sympatią. Książki o legendarnym króliczku sprzedały się w ponad 85 milionach egzemplarzy na całym świecie. Dziś Miffy jest prawdziwą ikoną popkultury, wciąż uwielbianą przez dzieci i dorosłych.

Kolekcja będzie dostępna na tommy.com, w sklepach TOMMY HILFIGER na całym świecie i u wybranych partnerów hurtowych, takich jak Zalora, Selfridges, Galeries Lafayette i KaDeWe.  Przyjaciele i fani marki mogą dołączyć do społeczności i dyskusji w mediach społecznościowych poprzez profile @TommyHilfiger i hashtag #TommyHilfiger. Zobacz też konta @Miffy_Official na Instagramie i @MiffyUK na Facebooku.

Rockowe Mikołajki - Koncert dla Krzysia Czupryna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany