Światowe gwiazdy noszą Gino Rossi i Jenny Fairy w Mediolane

2021-10-17 6:10
 Don’t Be Shy Jenny Fairy
Autor: Materiały prasowe

Na tygodniach mody bywalczynie pokazów lansują najnowsze trendy. Najmodniejsze dziewczyny świata pokochały polskie marki. W Mediolanie i Paryżu nowości Gino Rossi oraz Jenny Fairy prezentowały Estelle Chemouny, Pernille Rosenkilde czy Justine Soranzo.

Podczas tygodnia mody Agnieszka Ścibior, jedna z najbardziej uznanych polskich stylistek, przemierzała ulice Paryża w obcisłych muszkieterkach Gino Rossi, które zestawiła z jasnym płaszczem. Jej koleżanka po fachu, kolorowy ptak polskiej branży, Joanna Horodyńska wybrała jasne kozaki na słupku w klimacie lat 70. XX wieku. Słynąca z ekstrawaganckiej estetyki stylistka dobrała do nich bufiastą bluzkę. Nie tylko polskie it-girls noszą dodatki Gino Rossi. Pokochała ja także paryżanka Loulou de la Saison. Założycielka marki Loulou Studio, lakierowane oksfordki dobrała do klasycznego zestawu w czerni i bieli.

Wśród influencerek sporo jest też fanek Jenny Fairy. Modelka Justine Soranzo (110 tys. obserwatorów na Instagramie) w Mediolanie nosiła torebkę typu hobo, a w Paryżu shopperkę tej marki. Podobny gust do torebek ma Estelle Chemouny, założycielka sklepu Paradise Garage w Paryżu. Na paryskim tygodniu mody z akcesoriami Jenny Fairy nie rozstawały się także Jen Wonders (naprawdę Jen Azoulay), influencerka z 15-letnim doświadczeniem, która wcześniej pracowała dla „Elle” i Diora, oraz założycielka kopenhaskiej marki Per oraz miłośniczka vintage Pernille Rosenkilde, która skarby z second handów łączy z dodatkami zgodnymi z najnowszymi trendami. It-girls udowadniają, że rzeczy Gino Rossi i Jenny Fairy pasują każdej dziewczynie, niezależnie od stylu. Pomagają tworzyć oryginalny look, który sprawdzi się w każdym miejscu na świecie, także w stolicy mody.

Źródło: materiały prasowes

Agnieszka Ścibor
Autor: Materiały prasowe
Jen Wonders
Autor: Materiały prasowe
LouLou de Saison
Autor: Materiały prasowe
Joanna Horodyńska
Autor: Materiały prasowe
Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE