Wiązanie szalika jesienią 2023

i

Autor: Shutterstock

Porady stylistki modowej

Szalenie gustowny trik na wiązanie szalika jesienią. W 10 sekund będziesz wyglądać jak królowa elegancji i stylu. Moda na jesień 2023

2023-09-08 9:43

Stylistka zaprezentowała na Instagramie szalenie gustowny sposób na wiązanie szalika jesienią. Co najważniejsze - prezentuje się elegancko, a jest niezwykle szybki do wykonania - wystarczy 10 sekund. W tak zawiązanym szaliku każda kobieta będzie wyglądać niczym królowa stylu. Jeśli śledzisz trendy w modzie na jesień 2023, sprawdź, jak powinno się nosić szalik w nadchodzącym sezonie.

Gustowny trik na wiązanie szalika na jesień 2023. Prosty i elegancki

Jednym z nieodłącznych elementów mody na jesień 2023 z pewnością będzie szalik. Z racji niskich temperatur i deszczowych dni chyba żadna kobieta nie wyobraża sobie stylizacji outdoorowej bez osłoniętej szyi. Jednak tu często panie mają nie lada dylemat, bo jak wiązać szalik jesienią, aby wyglądał ładnie i schludnie? Z pomocą spieszy popularna stylistka Kamila Blichowska, która na Instagramie radzi Polakom, jak ubierać się elegancko, ale i wygodnie. W jednym z ostatnich wpisów stylistka zaprezentowała szalenie gustowny sposób na wiązanie szalika. Z pewnością kobiety, które lubią proste i klasyczne rozwiązania w modzie, pokochają ten trik. "Dziś sposób na szalik Masz swój jeden ulubiony? Czy testujesz nowe?" - pyta pod postem na Instagramie Kamila Blichowska.

Stylistka pokazała, jak wiązać szalik jesienią, aby wyglądać stylowo

Sposób na wiązanie szalika na jesień 2023 z pewnością przypadnie do gustu wielu paniom w każdym wieku. Po pierwsze jest on banalny i każda z nas poradzi sobie z tym zadaniem bez mniejszego problemu, a po drugie efekt jest naprawdę gustowny. "Zwiąż końce szalika, skrzyżuj szalik z tyłu i przełóż przez głowę" - tłumaczy Kamila Blichowska, jak krok po kroku wiązać szalik, aby jesienią 2023 prezentować się stylowo i modnie.

  • "Muszę zapamiętać! Zawsze mam problem"
  • "Genialny! Dzięki!!!"
  • "Muszę zapamiętać na jesień"

- piszą w komentarzach zachwycone kobiety.

Tańczące z promocjami 31.08

QUIZ. Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

Pytanie 1 z 10
Humphrey Bogart w „Casablance” nosił głównie smoking. Ale jedna ze scen, która bardzo zapada w pamięć, to ta z prochowcem i kapeluszem nazywanym…
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany