Remington

i

Autor: Materiały prasowe Remington

Tajniki męskiego golenia. Jak sobie to ułatwić?

Męskie golenie potrafi być wyzwaniem. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na golenie męskiego zarostu są golarki rotacyjne. Dzięki specjalnym ostrzom i budowie, która z łatwością dociera we wszelkie zakamarki brody golenie staje się nie tylko szybsze, ale również i skuteczniejsze. Marka Remington przedstawiła właśnie nową linię golarek rotacyjnych. Remington Limitless zostały nagrodzone podczas European Product Design Award. Dlaczego są one tak wyjątkowe?

Bezkompromisowe golenie z linią Limitless

Remington przygotował nowości dla mężczyzn. Premierą sezonu jest linia 3 golarek rotacyjnych Remington Limitless, nagrodzonych na European Product Design Award. Innowacyjna obrotowa głowica 360°, w którą wyposażony jest każdy model, podąża w dowolnym kierunku, utrzymuje kontakt ze skórą oraz wychwytuje każdy włos - nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Ruchome ostrza dostosowują się do każdego kształtu twarzy i skutecznie wyłapują więcej włosów w mniejszej liczbie pociągnięć, wykonując ponad 130 000 obrotów na minutę. Natomiast technologia PowerSense sprawia, że golarka reaguje na nacisk i odczytuje gęstość włosów ponad 800 razy na sekundę, aby utrzymać szybkość i optymalną wydajność.

Zobacz także: Storczyki mają mięsie kwiaty i soczyście zielone liście. „Raz w tygodniu robię im specjalną kąpiel”. Sprawdź magiczny składnik, który sprawi, że storczyki będą kwitły jak szalone

"Specjalnie zaprojektowane ruchome ostrza delikatnie i bez wysiłku wychwytują nawet najtrudniej dostępny zarost, zmniejszając tarcie nawet o 30%*, dzięki zewnętrznym pierścieniom Shave Comfort Ring. Limitless X5 reaguje na nacisk i utrzymuje szybkość za sprawą technologii PowerSense**, która zapewnia idealnie gładkie i wygodne golenie. Ładowanie przez USB to z kolei swoboda korzystania z golarki w dowolnym miejscu - wskaźniki LED poinformują Cię, kiedy należy ją naładować. Dzięki golarce rotacyjnej Limitless X5 Twój zarost nie ma szans". 

Remington

i

Autor: Materiały prasowe Remington
Uratowali siostry z pożaru dostali medale
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany