Kobieta 60 +

Tak ubierają się eleganckie kobiety po 60-tce. Dzięki tym stylizacjom wyglądają młodo i modnie

2023-05-30 12:28

Czy da się wyglądać młodo i elegancko po 60. roku życia? Choć pytanie brzmi absurdalnie, to zadaje je sobie wiele dojrzałych kobiet. A przecież kobieta po 60-tce wciąż może czuć się piękna i młoda. Zatem, jak się ubierać po 60. roku życia? Sprawdź najpiękniejsze stylizacje na lato 2023.

Najlepsze stylizacje dla kobiet po 60. roku życia to te oparte o klasykę. Jeśli mamy problem z tym, jak ubierać się po 60-tce, by wyglądać młodo, pięknie i elegancko warto zainspirować się ikoną stylu. Zanim, ruszymy na zakupy w celu poszukiwania nowych spodni, sukienki czy innych ubrań na lato 2023 polecamy przyjrzeć się stylizacjom Grażyny Torbickiej. W kwestii mody, polska dziennikarka może być wzorem do naśladowania.

Jak wyglądać młodo w wieku 60 lat? Stylizacje na lato 2023 dla pań po 60-tce

Po przekroczeniu pewnego wieku ciało się zmienia i nie we wszystkim wygląda się dobrze, jednak zawsze można wyglądać pięknie i młodo. Podstawą jest oczywiście zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, a resztę można uzupełnić odpowiednim strojem. Jeśli na naszym ciele pojawiają się fałdki, zrezygnujmy z obcisłych bluzek, które je uwydatniają. Jednak nie warto popadać w skrajności – koszula za duża o trzy rozmiary też nie będzie prezentowała się najlepiej. Jeśli chodzi o kroje – postaw na klasykę, ale zaszalej z kolorami i dodatkami. Nie zawsze musi być nudno. Doskonałym przykładem tego, jak wyglądać młodo po 60-tce, jest Grażyna Torbicka. Dziennikarka słynie z klasycznego stylu ubierania się. Jej wizytówką są zawsze zadbane włosy i minimalizm. Gwiazda znakomicie łączy klasykę z najnowszymi trendami i może być inspiracją dla wielu kobiet, które chcą wyglądać elegancko i atrakcyjnie. W galerii poniżej znajdziesz przykłady udanych stylizacji. Pamiętaj o nich, gdy wyruszysz na zakupy.

ZOBACZ TEŻ: Pojechała w Beskidy i znalazła dziewięćsił. Babraczka wzmocniła efekt dobrych wspomnień. Sprawdź, jak było na Festiwalu Beskidów i Śląska Cieszyńskiego

Sonda
Podobają Ci się stylizacje Grażyny Torbickiej?
Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany