LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Strefa mody

Takich ubrań jeszcze w Lidlu nie było. Wyjatkowa kolekcja mody od słynnej graficzki

2023-06-23 11:22

Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane wakacje i czas wyjazdów! A wraz z nimi do sieci sklepów Lidl Polska trafiła wyjątkowa, autorska kolekcja T-shirtów z wakacyjnymi motywami, zaprojektowana przez młodą polską projektantkę i ilustratorkę, Ewelinę Gąskę.

Od poniedziałku 26 czerwca w ofercie Lidl Polska znajdzie się limitowana kolekcja T-shirtów marek Esmara i Livergy, zainspirowana polskimi wakacyjnymi miejscowościami. Specjalnie dla sieci Lidl, kolorowe grafiki na koszulki zaprojektowała młoda polska projektantka i ilustratorka, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Ewelina Gąska. Artystka ma na swoim koncie liczne wygrane w konkursach graficznych, m.in. srebro i nominację w konkursie Klubu Twórców Reklamy KTR. Jest autorką plakatów oraz oprawy graficznej 46. i 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Jej prace można oglądać w polskich i zagranicznych magazynach o designie m.in.: BranD International Design Magazine, Form Magazine czy IdN Magazine.

Zobacz także: Nie ma nic lepszego o poranku niż kawa i aktywność fizyczna. Jak dodać sobie energii latem?

Przygotowane przez Ewelinę Gąskę projekty nawiązują do dobrze wszystkim znanych polskich destynacji turystycznych jak Mazury, Bieszczady czy nadbałtyckie plaże. Cieszą oko żywymi kolorami z domieszką humoru, fantazji i nowoczesnego designu. Koszulki będą dostępne w supercenie 25 zł / 1 szt.

Wykonane w 100% z bawełny, T-shirty są lekkie i przewiewne. Dostępne będą w czterech kolorach: białym, różowym, granatowym oraz szarym w wersji damskiej (rozmiary: S-L) oraz męskiej (rozmiary S-XL).

Takie wakacyjne koszulki to absolutny modowy must-have na każdą wyprawę w nieznane!

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Gdzie pójść na idealną randkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany