Te kobiety zdecydowały się ŚCIĄĆ WŁOSY. Komu pasują KRÓTKIE WŁOSY? Zdjęcia PRZED i PO

Bob -  Fryzura wszech czasów
Autor: Shutterstock

W tym sezonie najmodniejsze są krótkie fryzury, w katalogach u największych fryzjerów dominują krótkie włosy. Marzysz o metamorfozie swojej fryzury, ale boisz się, czy krótkie włosy ci pasują? Nie wiesz jak będziesz wyglądała w nowej odsłonie, a jednak ścięcie włosów to nie jest decyzja, którą łatwo można cofnąć. Sprawdź zdjęcia tych kobiet, one zdecydowały się na radykalną zmianę fryzury i nie żałują. W krótkich włosach wyglądaj nie tylko modniej i bardziej nowocześnie, ale również o wiele bardziej kobieco, a ich pewność siebie zdecydowanie wzrosła. Marzysz o krótkich włosach? Te zdjęcie cię przekonają, że to dobra decyzja.

Krótkie włosy są absolutnie najmodniejsze w tym sezonie. Planujesz wizytę u fryzjera? Lepiej naucz się odmieniać przez wszystkie przypadki słowo "bob", bo to właśnie ta fryzura i jej odmiany zdecydowanie króluje w tegorocznych trendach. Po raz pierwszy pojawiła się ona w latach 20-tych XX wieku, kiedy to kobiety w USA i Wielkiej Brytanii zrzuciła gorsety i zaczęły walczyć o swoje prawa. Bob to klasyczne, a przy okazji bardzo nowoczesne cięcie polegające na skróceniu włosów, najczęściej do wysokości brody. Najczęściej fryzura ta charakteryzuje się krócej ściętymi włosami w tyłu głowy i dłuższymi kosmykami przy żuchwie. Najpopularniejszą wariacją tradycyjnego boba, jest long bob, inaczej lob. To fryzura, która zachowuje wszelkie właściwości boba, ale kosmetyki pozostawiane są na nieco dłuższej wysokości. Co ważne, taki rodzaj cięcia pasuje do każdego kształtu twarzy i jest odpowiednie dla każdego rodzaju włosów: cienkich, grubych, falowanych, prostych. Bardziej odważnym paniom polecamy bob chiński. W tej wersji boba włosy ścięte są do takiej samej długości wokół całej głowy poniżej linii szczęki.

Wbrew pozorom krótkie fryzury są bardzo kobiece,  skutecznie wyszczuplają, odmładzają i podkreślają twarz. Dodają one charakteru i co najważniejsze nie potrzebują czasochłonnej stylizacji. Nadal nie jesteś przekonana? Zobacz te spektakularne metamorfozy i sama oceń. Zdjęcia przed i po mówią same za siebie. 

Koniecznie przeczytaj: Doda w butach za kilkanaście złotych. Podobne kupisz w CCC. Są na promocji

Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!
Najnowsze