Doda w butach za kilkanaście złotych. Podobne kupisz w CCC. Są na promocji

2021-02-23 12:28 kaja
Wiemy gdzie kupisz podobne!
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Wiemy gdzie kupisz podobne!

Doda wygrzewa się na wakacjach w Meksyku, korzysta tam się dobrodziejstw pięknego słońca i pozuje na tle zachwycających plaż. Takich widoków zdecydowanie można pozazdrościć. Artystka na jednym ze swoich zdjęć na Instagramie pochwaliła się pięknymi klapkami. Piosenkarka przyznała, że wcale nie są one, ani markowe, ani nie wyszły spod ręki znanego projektanta, tylko zostały zakupione za miejscu za jedyne 5 dolarów. Doda podkreśliła jednak, że są bardzo wygodne, a ona nie ma potrzebny chwalenia się jedynie metkami. My postanowiliśmy sprawdzić, czy podobne klapki można kupić w Polsce. Okazuje się, że tak, a model przypominający te, które ma na swoich nogach znajdziemy na promocji CCC.

Wiele polskich gwiazd postanowiło zrobić sobie przerwę i wyjechać z zimnej i burej Polski. Zdecydowanie największą popularnością wśród rodzimych celebrytów ciszą się dwie destynacje - Zanzibar i Meksyk. Na tą drugą opcję skusiła się Doda, która już od pewnego czasu wygrzewa się na tamtejszych plażach i korzysta z promieni meksykańskiego słońca. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało Doda nie zapomina jednak o swoich fanach i na swoim Instagramie publikuje zdjęcie z podróży. trzeba przyznać, że widoki robią wrażenie. W najnowszym poście artystka pochwaliła się pięknymi klapki, które jak przyznała kupiła za jedynie dolarów. Są modne, wygodne, a Doda jak widać nie ma potrzeby pokazywania się jedynie w butach i ubraniach od największych projektantów. - Co robię nie tak?! Nigdy nie mogę złapać tego pieprzonego stopa. Ps: pytacie mnie o firmę klapek bo ciągle w nich chodzę ,ano zgubiłam buta ( jednego !) z 3 par które wzięłam ( wiem -szok)wiec kupiłam nową parę za 5 dolarów i są mega wygodne, firma no name - napisała gwiazda pod zdjęciem. 

Spodobały się wam klapki, jakie ma na nogach Doda? Postanowiliśmy sprawdzić, czy podobne można kupić w Polsce. Okazuje się, że tak, zbliżony model znajdziemy w CCC. Brązowe klapki DeeZee obecnie objęte są promocją i zapłacimy za nie jedyne 79,99 zł. Ten rodzaj obuwia idealnie sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnego plażowania, ale również będzie pasował do codziennych, letnich stylizacji. 

Zobacz również: Katarzyna Cichopek z córką w zwykłych dresach. Kosztują niewiele i są NA PROMOCJI!

klapki w CCC. Podobne nosi Doda
Autor: CCC/MAT.PRASOWE klapki w CCC. Podobne nosi Doda
Myśliwi ze Złocieńca dokarmiają zwierzęta w lesie
Najnowsze