Katarzyna Cichopek z córką w zwykłych dresach. Kosztują niewiele i są NA PROMOCJI!

2021-02-22 9:27 kaja
Klawe życie Kasi Cichopek
Autor: Akpa Klawe życie Kasi Cichopek

Pandemia koronawirusa zmieniła nie tylko nasze życie ale również nasze nawyki modowe. Zdecydowanym hitem minionych miesięcy jest wygodny dres, takiego samego zdania wydaje się być Katarzyna Cichopek, która na swoim Instagramie opublikowała słodkie zdjęcie, na którym wraz z córeczką pozują w takich samych dresach. Gwiazda postawiła na mega modny wzór i typowe wiosenne kolory, a co najważniejsze dres ten nie kosztuje fortuny i można go kupić online. Model, który wybrała Katarzyna Cichopek jest właśnie na promocji.

W dobie pandemii kiedy zdecydowanie większość dnia spędzany w domu dres zyskał miano najważniejszego elementu naszej garderoby. Na szczęście, czasy gdy dres kojarzył się z bezkształtnymi worowatymi spodniami już dawno minęły, dzisiaj komplety dresowe potrafią podkreślić kobiecą sylwetkę, są dziewczęce, a przede wszystkim modne i wygodne. Tego samego zdania jest również Katarzyna Cichopek, która na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie wraz z córka. Obie dziewczyny pozują w takich samych kompletach dresowych. - Każda córeczka chce od czasu do czasu wyglądać jak jej mama. W końcu jest ona dla swojej pociechy dużym wzorem - podpisała post gwiazda. 

Dresy, które wybrała Katarzyna Cichopek znajdziemy w jednym ze sklepów internetowych. Model prezentowany przez aktorkę znalazł się nawet na promocji. Dres Easter dostępny jest na stronie Pakuten w cenie 129,49 zł, jego cena przed obniżką wynosiła 184,98 zł. Ten trójkolorowy zestaw dresowy wykonany się w najmodniejszych kolorach, które kojarzą się z nadchodzącą wiosną. Zarówno spodnie jak i bluza wykonane są w 95 proc. z bawełny, dzięki czemu nasza skóra będzie w nim oddychać, a jego noszenie będzie komfortowe i wygodne. 

Zobacz także: LIDL promocje. MEGAHIT! Kultowe kosmetyki wegańskie do wzięcia ZA DARMO

takie dresy nosi Katarzyna Cichopek
Autor: materiały prasowe takie dresy nosi Katarzyna Cichopek
Kraków zaprasza na wystawę "Nim wstanie dzień"
Najnowsze