Viki Gabor nocą na mieście

i

Autor: Akpa Viki Gabor nocą na mieście

Eurowizja Junior

Viki Gabor pojawiła się na Eurowizji! Padniecie, jak zobaczycie co miała na sobie

2022-12-11 20:16

Za nami finał 20. konkursu Eurowizji Junior. W tym roku zwyciężyła Francja. Reprezentantka Polski, Laura Bączkiewicz zajęła 10. miejsce. Organizatorzy Eurowizji dla dzieci zaprosili do wspólnego koncertowania zwycięzców z poprzednich lat. Wśród nich pojawiła się Viki Gabor. Młoda wokalistka postawiła na odważną stylizację. Całość utrzymana była w neonowym żółtym kolorze, a pazura dodawał brokatowy gorset.

Viki Gabor wróciła na Eurowizję! Jej strój to ogień

Podczas 20. finału konkursu Eurowizji Junior, który w tym roku odbywał się w Erewaniu w Armenii na scenie pojawili się zwycięzcy sprzed lat. Wśród nich była Viki Gabor, która w towarzystwie tancerzy wykonała swój eurowizyjny utwór "Supehero". Uwagę przykuwała stylizacja młodej wokalistki. Gwiazda postawiła na odważny strój a nienowo żółtym kolorze. Viki Gabor na scenie pojawiła się w kanarkowej, krótkiej marynarce oraz pasujących spodniach. To na co wszyscy zwrócili uwagę to mieniący się, brokatowy gorset, który sprawił, że cała stylizacja nabrała przysłowiowego pazura. Viki Gabor zaprezentowała się w niej niczym rasowa diva - przyciągała wzrok i wyróżniała się z tłumu. 

Zobacz także: Eurowizja Junior 2022: które miejsce zajęła Polska? Kto wygrał 20. konkurs Eurowizji na dzieci?

Tegoroczną edycję Eurowizji Junior wygrał reprezentant Francji. Polska przedstawicielka, Laura Bączkiewicz zajęła w sumie 10. miejsce. 

Nabrzeże Wisły w Starym Fordonie oficjalnie otwarte!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki