LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje w Lidlu

Wielka promocja Lidla na ubranka dla dzieci. Wytrzymały buty za mniej niż 35 zł

Ostatnie dni swoim ciepłem obwieszczają nadejście długo oczekiwanej wiosny! To czas, w którym reorganizujemy swoją przestrzeń i porządkujemy szafy, również naszych pociech. Aby pomóc w uzupełnieniu wiosennej garderoby, Lidl Polska przygotował specjalne promocje na ubrania i buty dla dzieci i młodzieży – dostępne już od czwartku, 23 marca.

Już od czwartku, 23 marca, w sklepach sieci Lidl Polska pojawią się ubranka i buty dla najmłodszych marki Lupilu w jeszcze niższych cenach. Taniej kupimy m.in. idealne na wiosenne dni T-shirty w czterech zestawach do wyboru – w cenie jedynie 16,98 zł za dwupak, czyli tylko 8,49 zł za sztukę! W odkrywaniu świata pomocne okażą się również wygodne spodnie dresowe (34,98 zł za dwupak) i legginsy (27,98 zł za dwupak).

Z kolei tylko w czwartek, 23 marca, sieć oferuje liczne, wysokie rabaty – aż 30% mniej za drugi, tańszy produkt z kategorii ubrań z bohaterami bajek oraz bielizny dziecięcej! Tego dnia 10 zł mniej zapłacimy za wygodne i wytrzymałe buty dziecięce (34,99 zł/ 1 para) oraz idealne do aktywności na zewnątrz sneakersy (49,90 zł/1 para). Lidl Polska przedstawia też prawdziwy hit! Tylko 23 marca, przy zakupie dwupaku spodni dresowych i bluz dziecięcych, za te drugie zapłacimy aż 20 zł mniej! Bo jak czwartek to… tylko do Lidla, do Lidla!

Zobacz także: Jak w kilka sekund wyczyścić lodówkę? Pomoże Ci w tym sekretny składnik ze spiżarni. Lodówka będzie czysta i bez brzydkich zapachów

Sieć przygotowała również promocyjną ofertę dla młodzieży – wielką jednodniową obniżkę marki Pepperts! Dotyczyć ona będzie: jeansów i bluz dziewczęcych (39,99 zł za parę3 i 29,99 zł za sztukę), jeansów chłopięcych (34,99 zł za parę) i sneakersów młodzieżowych (54,90 zł za parę). Dodatkowo, wszystkie ubrania dziecięce i młodzieżowe marki Lupilu i Perpperts! posiadacze Karty Dużej Rodziny kupią 10% taniej!

Lidl promocje

i

Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Lidl promocje

i

Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Lidl promocje

i

Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Tańczące z promocjami 23.03.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany