Zobacz galerię

Wokalistka disco polo na seksownych zdjęciach z wakacji. Gdzie wypoczywa gwiazda? „Foczka na Blue Lagoon"

2023-07-19 13:09

Wokalistka disco polo pokazała się w stroju kąpielowym, czym zachwyciła swoich fanów. Na uwagę zasługuje nie tylko figura piosenkarki, ale i miejsce, w którym wypoczywa Magda Narożna. Liderka zespołu Piękni i Młodzi kolejny raz odwiedziła Islandię. „Foczka na Blue Lagoon. Ktoś z Was był lub się wybiera?” - pyta gwiazda muzyki tanecznej.

Wokalistka disco polo postanowiła pokazać zdjęcia w stroju kąpielowym i pochwalić się krótkimi wakacjami z córką. Magda Narożna spędziła urlop w Reykjaviku. Towarzyszyła jej córka, Gabrysia. Liderka zespołu Piękni i Młodzi spędza na Islandii niemal każdą wolną chwilę. Jej Instargam jest pełen zdjęć z podróży po wyspie. Tym razem rozgrzała fanów fotkami w bikini w luksusowym SPA.

Wokalistka disco polo rozebrała się w zjawiskowym miejscu. Fani podziwiają figurę i pytają o Islandię

Magda Narożna jest jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Razem z zespołem Piękni i Młodzi wylansowała taki wakacyjny hit jak m.in. „Jak w bajce (Ti Amo)”. Piosenkarka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie dzieli się z fanami nie tylko życiem zawodowym, ale i prywatnym. Stąd wiadomo, że piosenkarka uwielbia Islandię, na którą często podróżuje. Tym razem na jej profilu pojawiła się seria zdjęć w stroju kąpielowym. „Foczka na Blue Lagoon. Ktoś z Was był lub się wybiera?” - napisała Magda Narożna na Instagramie. Fani gwiazdy disco polo natychmiast ruszyli z komentarzami. Podziwiają urodę wokalistki, ale pytają także o Islandię.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka disco polo pokazała ciało: „obrzydliwa stara raszpla”

- Byłam, jest przepięknie a na dodatek w zimowa pora jeszcze bardziej.

- Jesteś przepiękną kobietą.

- Islandia piękna, ale Ty piękniejsza - komentują internauci.

Blue Lagoon w Reykjaviku. Tutaj wakacje spędza Magda Narożna

Blue Lagoon to jedna z najbardziej popularnych atrakcji Islandii. Duże i ciepłe jezioro przyciąga miłośników kąpieli o każdej porze roku. Średnia temperatura wody wynosi około 39 stopni C. SPA powstało w 1976 roku. National Geographic, który przyznał Blue Lagoon tytuł jednego z 25 cudów świata. Miejsce jest tak popularne, że żeby się do niego dostać, trzeba zarezerwować bilety nawet kilka tygodni przed przyjazdem.

Sonda
Byłaś/eś na Islandii?
Gwiazdor M jak miłość pokazał tajemne miejsce z dzieciństwa. To tu Marcin Mroczek spędzał wakacje