UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO

Strefa mody

Wyjątkowa współpraca. Nowa kolekcja UNIQLO LifeWear x Roger Federer stworzona we współpracy z guru mody - JW Anderson

2023-08-17 14:43

Marka UNIQLO przedstawia nową kolekcję "Roger Federer by JW Anderson". Ta wyjątkowa linia łączy klasyczny styl legendarnego tenisisty, który jest międzynarodowym ambasadorem marki, z nowoczesną, pełną koloru interpretacją odzieży sportowej autorstwa JW ANDERSONA - jednego z najciekawszych projektantów współczesnej sceny modowej. Kolekcja została zaprojektowana z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia i wybierają swobodny styl ubierania się na co dzień. Kolekcja jest już dostępna w sklepach UNIQLO w Europie, oraz w sklepie online, uniqlo.com.

- Jesteśmy niezmiernie podekscytowani wprowadzeniem naszej nowej kolekcji, zaprojektowanej wspólnie przez Rogera Federera i JW Andersona. – mówi Koji Yanai, Starszy Dyrektor ds. Marketingu Globalnego Fast Retailing oraz prezes UNIQLO Global Marketing. - Nowa linia LifeWear łączy wyjątkowe talenty wielkiego tenisisty i lidera świata mody. Współpracując przy tworzeniu odzieży tenisowej, wielokrotnie wymienialiśmy się z Rogerem pomysłami na temat tego, jak można wykorzystać ją zarówno na korcie, jak i poza nim. To zainspirowało nas do zaangażowania do projektu projektantka JW Andersona, który doskonale rozumie ideę wszechstronności odzieży sportowej. Jestem przekonany, że każdy znajdzie w nowej kolekcji coś, co będzie odpowiadało jego indywidualnemu, codziennemu stylowi.

- Zawsze chciałem posiadać ubrania nadające się do gry w tenisa, które jednocześnie mógłbym wykorzystywać poza kortem. Cieszę się, że Jonathan uchwyciła moją wizję i wspólnie udało nam się stworzyć stylową a zarazem wygodną linię, zakorzenioną w tenisowym stylu. Jonathan jest niezwykle utalentowany i kreatywny, a zarazem niesamowicie skromny. Praca z nim nad tą kolekcją była prawdziwą przyjemnością. – skomentował Roger Federer. - Pomysł stworzenia wspólnej kolekcji z Rogerem dostarczył mi niesamowitej radości. Byłem bardzo zainspirowany jego grą–mówi Jonathan Anderson. Mając na uwadzę to czym LifeWear jest i co oznacza dla różnych ludzi zaprojektowaliśmy kolekcję, która może być noszona na co dzień, jak również podczas gry. Stworzyliśmy coś, co jest eleganckie i ponadczasowe.

Zobacz również: To będzie najmodniejszy kolor na jesień 2023. Kobiety po 50-tce wyglądają w nim o wiele lepiej niż nastolatki. Szykowny i elegancki. Warto wybierać ubrania w tym kolorze

Kolekcja "Roger Federer by JW Anderson" zawiera wiele uniseksowych elementów. Wśród nich znajdują się modne nylonowe spodnie z kolorowymi lamówkami, wyraziste, kolorowe swetry wykonane z owczej wełny premium oraz bluzy polarowe z kieszenią. Ponadto, nie mogło tu zabraknąć klasycznych i wszechstronnych koszulek polo oraz spodni, wykonanych z materiału UNIQLO DRY EX, gwarantującego komfort i wydajność podczas aktywności fizycznych. To doskonałe połączenie stylu, funkcjonalności i wygody.

UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
Tak będzie wyglądał ślub Roksany Węgiel