COS

i

Autor: Materiały prasowe COS

Wyjątkowy pokaz mody. W tym sezonie będzie się działo

2023-02-03 8:57

Niedawno marki COS i YEBOAH świętowały początek ich nadchodzącej współpracy, podczas eksperymentalnego pokazu mody w Londynie. Kolekcja stanowi połączenie klasycznych elementów garderoby z ubraniami w stylu street-luxe. Jej kolorystyka łączy ciemne odcienie z przyciągającą wzrok żółcią. Ponadczasowe, dyskretne krawiectwo COS łączy się z wzorami YEBOAH – prążkami i nadrukami motyli – tworząc subtelną i wyrafinowaną symbiozę dwóch marek. Czapki, dzianinowe bluzy z kapturem i koledżowe kurtki zapewniają stylową swobodę. Puchowe płaszcze otulają sylwetkę a kraciasta wełna z certyfikatem RWS tworzy kurtki o wyrazistych formach i dwustronny ocieplacz.

Dzięki projekcjom kolorów i animacji na powierzchniach ogromnej kolistej przestrzeni, goście zostali natychmiast wprowadzeni w sam środek porywającej instalacji, inspirowanej cyklem życia motyli. Poeta i artysta James Massiah skomponował dedykowaną oprawę dźwiękową, związaną z przewodnią ideą kolekcji. Kalejdoskopowe formy stały się tłem dla modeli i zabrały gości w podróż, której celem jest metamorfoza. Massiah, przemierzając wybieg wokół publiczności, na żywo recytował słowa, które zostały narracją wieczoru.

Zobacz także: Lukier na pączku jest popękany? Lepiej go nie kupuj. To warto wiedzieć przed tłustym czwartkiem

Po zakończonej prezentacji, goście pokazu – w tym Naomi Campbell, Edward Enninful, Tinie Tempah i Riccardo Tisci – do wieczora celebrowali premierę kolekcji. Uczestnicy cieszyli się specjalnie skomponowanym koktajlem, serwowanym przez Ramsbury Single Estate Vodka, a Manny Norte i Taylah Elaine zapewnili oprawę muzyczną do późnych godzin nocnych.

Limitowana kolekcja będzie dostępna wyłącznie w sklepach COS i na cos.com od 1 lutego 2023 r.

COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
Ferie w Bydgoszczy. Gigantyczna kolejka na lodowisko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany