TOMMY PLAY

i

Autor: Materiały prasowe TOMMY PLAY

Wyjątkowy sklep otworzył swoje drzwi dla klientów. Zobacz, o co chodzi

2022-07-27 11:34

Nowy sklep TOMMY PLAY, inspirowany kulturą uliczną Bronxu, otworzył wirtualne drzwi dla społeczności Roblox. Marka Tommy Hilfiger wciąż poszerza swoją aktywność na platformie Roblox, gdzie otworzył się wirtualny sklep TOMMY PLAY. Obecność firmy na Roblox rozpoczęła się w grudniu 2021 wraz ze stworzeniem wirtualnej kolekcji Tommy X Roblox Creators, która powstała we współpracy z ośmioma projektantami cyfrowej mody. W czerwcu bieżącego roku rozwinęła się przestrzeń TOMMY PLAY, gdzie na bieżąco powstają treści dla wirtualnej społeczności.

Przełamując prawa fizyki „realu”, w wirtualnym świecie sklep TOMMY PLAY ulokowano wysoko na niebie. Zdobią go kamienne posągi zwierząt inspirowane nowojorskim zoo oraz graffiti lokalnych artystów ulicznych, przybliżając legendarną atmosferę Bronxu.

Oferta sklepu skupia się na  kolekcji TOMMY JEANS Pop, w której  znaleźć można  słynne puchówki, wiatrówki, bluzy z kapturem i akcesoria takie jak: kapelusze bucket hat oraz torby nerki. Dodatkową atrakcją projektu jest wirtualny park do parkour, gdzie odwiedzający mogą tworzyć własne graffiti lub dać się porwać przez street dance. Użytkownicy mogą również podjąć wyzwanie i zdobyć  dostęp do ukrytej imprezowni, w której zadbano nawet o takie szczegóły jak specjalne miejsce dla dla DJ-a.

Zobacz także: Koszulka za duża w ramionach? Bajeczny trik z TikToka pokazuje, jak sobie z tym poradzić

Znani z pierwszego projektu marki w Robloxie - @StrapCode, @MahaIo, @Blizzei, @missmudmaam, @Martin_Rblx2, @Polarcub_art i @RynityRift również i tym razem zaangażowali się we współpracę i pomogli  w zaprojektowaniu futurystycznego sklepu.  

Partnerstwo marki z platformą multiwersum to kolejny krok w  ciągłym odkrywaniu  wirtualnych przestrzeni i gier przez Tommy'ego Hilfigera. To uzupełnienie inicjatywy Team Tommy która ma na celu zwrócenie uwagi i wyróżnienie ośmiu wschodzących talentów ze społeczności gamingu. Zakorzeniony w dziedzictwie Tommy'ego Hilfigera, polegającym na wspieraniu nowych i rozwijających się artystów, długofalowy projekt  Team Tommy ma za zadanie wspierać tzw. ‘futuremakers’ i zwrócić uwagę na ich unikalne głosy w strefie cyfrowej przestrzeni.

Źródło: materiały prasowe 

Kasia Węsierska robi triki na hulajnodze | ESKA XD - Fit vlog #54
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany