Sposoby na dużą koszulę

i

Autor: SHUTTERSTOCK Sposoby na dużą koszulę

Moda w nowym wydaniu

Koszulka za duża w ramionach? Bajeczny trik z TikToka pokazuje, jak sobie z tym poradzić

2022-07-27 11:24

Jak sobie poradzić z za dużą koszulką? Cały czas w modzie jest trend na ubrania oversize, czyli te nieco workowate i wyglądające na kilka rozmiarów większe. Jednak nie zawsze luźny T-shirt wygląda dobrze. Na szczęście, są sprytne sposoby na to, by zmniejszyć rozmiar koszulki. Na TikToku znajdziemy setki wskazówek, jak nosić za duży T-shirt. Jedna z tiktokerek pokazuje bajeczne triki, które pozwolą skurczyć za dużą koszulkę - i to bez szycia. W prosty sposób dopasujesz ją do swojego rozmiaru i będzie wyglądała rewelacyjnie.

Praktycznie wskazówki na za dużą koszulkę. Poznaj prosty trik z TikTok'a

Za duże i za luźnie ubrania potrafią całkowicie zaburzyć proporcje sylwetki. Moda na oversize wcale nie oznacza kupowania i wybierania koszulek i marynarek w za dużych rozmiarach. Nie każda bluzka, w której przysłowiowo można się utopić to moda oversize. Na szczęście, w internecie znajdziemy setki rewelacyjnych pomysłów na to, jak radzić sobie z za dużymi ubraniami. W prosty sposób możemy je dopasować do swojej sylwetki i wyczarować modną stylizację. Jak zatem poradzić sobie z koszulką za luźną w ramionach? Jak pokazuje tiktokerka fromyenn przede wszystkim w takiej sytuacji skup się na dolnej części bluzki. Niech góra będzie nieco luźniejsza, a dół skrócony, z takiego T-shirtu warto zrobić crop top, który pasować będzie do spodni i spódnic z wysokim stanem. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Pierwszy z nich to zawinięcie boków koszuli po obu stronach tali
  • Drugi to przełożenie dolnej części koszulki pod stanik. Dzięki czemu utrzyma się ona cały dzień na swoim miejscu
  • Do trzeciej wskazówki potrzebujesz dwóch gumek do włosów. Zwiąż koszulkę po obu stronach i powstałe w ten sposób supełki przełóż na drugą stronę

Koniecznie sprawdź także bajeczny sposób na wywabianie plam

Zatopienie tramwaju na akwenie nurkowym w Piechcinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany