Nivelazione®

i

Autor: Materiały prasowe Nivelazione®

Zadbaj o swoje stopy!

O stopy zazwyczaj dbamy w okresie wiosny i lata, kiedy chętnie je eksponujemy i chcemy, aby wyglądały dobrze. Niestety w trakcie zimy, często zapominamy o ich odpowiedniej pielęgnacji, a to właśnie w tym czasie stopy są narażone na ciągły dyskomfort, gdyż zakładamy grube skarpety, rajstopy i nieustannie chodzimy w ciężkich, zimowych butach i kozakach. Może to prowadzić do pojawienia się lub pogłębienia dolegliwości w postaci suchej skóry, czy nadmiernego rogowacenia. Z pomocą przychodzi maska borowinowa – nowość w ofercie marki Nivelazione®. Została ona opracowana z myślą o pięknym wyglądzie stóp przez cały rok.

Maska borowinowa Nivelazione®

Specjalistyczna maska na zrogowacenia stóp przeznaczona jest do szorstkiej i zniszczonej skóry. Dzięki unikalnemu połączeniu i starannie dobranym składnikom aktywnym, takim jak 20% ekstrakt z borowiny, olej lniany, masło Shea, mocznik i prebiotyk, maska skutecznie redukuje szorstkość, zmiękcza i niweluje zrogowacenia oraz zapobiega ich powstawaniu. Ponadto odbudowuje zniszczony naskórek, odżywia i wygładza skórę. Receptura maski borowinowej jest w 100% wegańska. Już teraz przygotuj się na ekspercką walkę z niedoskonałościami.

Zobacz także: Kiedy jest Dzień Świętego Patryka 2023. Na czym polega, jakie są symbole, co się wtedy pije i jak się obchodzi to święto?

Nivelazione®

i

Autor: Materiały prasowe Nivelazione®
Tańczące z promocjami_2023_03_02
Nasi Partnerzy polecają