5 najdziwniejszych łańcuszków polskiego internetu. Boisz się?

2014-04-12 13:53 ama

Łańcuszki śmierci są popularne w sieci. Ludzie wysyłają je sobie ze strachu, ignorują je albo śmieją się z nich. Pytanie jednak - czy tak makabryczne treści można zignorować? Duchy, diabły, demony, śmierć, cierpienie - zobacz, co obiecują łańcuszki w zamian za ich lekceważenie.

Znaleźliśmy dla Was najbardziej makabryczne łańcuszki... Zachowujemy oryginalny przekaz, bo aż strach pomyśleć co nas spotka w razie zredagowania ich treści!

Voldier Sakruma

Dwie przyjaciółki: Dorota (lat 17 i pół) i Iza (lat 17) postanowiły spotkac się pewnego wieczoru, kiedy rodzice Izy wyjechali za miasto. Dziewczynki wpadły na niewinny pomysł- wyjęły stary talerzyk, na którym wypisały tajemnicze cyfry oraz zdjęcie prababki Doroty i zaczęły wywoływać duchy. Z początku nie działo się nic dziwnego- dziewczynki śmiały się i dokazywały! Nagle usłyszały walenie do drzwi. Rozległ się przeraźliwy huk i przez okno do domu wpadło zakrwawione łyse dziecko bez źrenic. Wystraszone dziewczynki rzuciły się pod drewniany stolik. Niestety przebiegły omen zaczął ciągnąc Izę za nogę i zawlókł ja do kuchni. Słychać było stamtąd przeraźliwe wrzaski, pękanie kości i głuchy pisk sunącego po podłodze ostrza noża. Iza krzyknęła: "VOLIDER SAKRUMA" 3 razy i wyzionęła ducha...

Polub se.pl na Facebooku

Jeśli przeczytałeś "VOLIDER SAKRUMA" możesz być pewien, że spoczywa na Tobie klątwa. Jest tylko jedno wyjście, by ją z siebie zdjąć: musisz przesłać tą wiadomość do 10 osób w ciągu 15 minut od momentu przeczytania. W przeciwnym razie blada dziewczynka zamorduje Ciebie i 3 najbliższe Ci osoby (tak, tak- właśnie te o których teraz pomyślałeś). Spiesz się, nie masz dużo czasu!

Czarna wdowa

Czarna wdowa - jeśli to przeczytałeś to wciągu 24 godz czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemię i kradnie twoją duszę . Jeśli nie wierzysz to uwierz w ten sposób zaginęło 86 osób . Jak chcesz tego uniknąć wklej to do 8 komentarzy , masz na to 20 min inaczej nigdy nie zobaczysz swoich bliskich.

Śmierć w nawiedzonym domu

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha ... Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch'' mamo ratuj ! '' .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam !

Vigereno Sietino

Vigereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 pytań . Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agnieszka osierocając 12 - letnią Karolinę , chcesz więcej dowodów ? 5 maja 2003 r zaginą Krzysztof i jego 4 miesięczna córeczka Jagoda poszła do domu dziecka . Masz mało czasu, a zegar bije tik tok

Węzeł śmierci

Jeżeli przeczytałeś już słowa ''Raskoster Fraum-moja śmierć jest początkiem węzła śmierci'' spoczywa na tobie klątwa. Szybko wyślij to do 15 osób a klątwa zniknie. Jeżeli nie wyślesz tego do15 osób duch tej dziewczynki przyjdzie po ciebie w nocy. Ostrzegamy! Klątwa działa... (napisano 15 listopada 2007 przez matkę dziewczynki) P.S zabiło już 18 osób-12mężczyzn i 6 kobiet