5 pytań, które powinnaś zadać partnerowi, jeśli planujszesz z nim przyszłość

2016-03-14 12:00

Jesteś po kilku randkach z super facetem i  wciąż nie możesz wyjść z zachwytu? Zanim zaczniesz wiązać z nim swoją przyszłość porozmawiaj z nim i dowiedz się o nim czegoś więcej, aby nie popełnić błędu. Musisz znać jego stosunek do rodziny, pracy, pieniędzy i kłamstwa. Oto kilka pytań, które pomogą ci uzyskać te informacje.

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i zaczęłaś myśleć o waszej wspólnej przyszłości. Bardzo dobrze się dogadujecie, macie mnóstwo wspólnych zainteresowań. W tym waśnie momencie powinnaś się zatrzymać i porozmawiać ze swoim partnerem. Zadaj mu kilka pytań, dzięki którym poznasz jego życiowe priorytety i stosunek do najbliższych. W ten sposób łatwo będzie ci ocenić, czy to właściwy facet i jak będzie traktował cię w przyszłości.
1. "Kto był Twoim największym autorytetem w życiu?" - jeśli poda rodziców, to dobrze trafiłaś.
2. "Jak witasz się ze swoimi najbliższymi?" -  warto wiedzieć wcześniej, co jest dla niego naturalne. Czy otwarte okazywanie uczuć leży w jego naturze, czy raczej jest oschły w relacjach.
3. "Czy lubisz to, czym zajmujesz się na co dzień?" - wiele osób przenosi niemiłą atmosferę z pracy do domu. Niestety, jeśli praca jest dla niego przymusem i męczy go, ty możesz na tym ucierpieć.
4. "Co jest dla Ciebie ważniejsze - pieniądze czy satysfakcja w pracy?" - będziesz wiedziała czy wiążesz się z materialistą czy człowiekiem o wielkich ambicjach i planach.
5. "Jakie było największe kłamstwo jakiego użyłeś?" - uważaj jeśli wyzna, że kłamstwo dotyczyło byłej dziewczyny - to oznacza, ze wobec ciebie też może nie być fair.

Zobacz: 5 rzeczy, które was do siebie ZBLIŻĄ i umocnią wasz związek!

Przeczytaj też: 6 rzeczy, do których facet nigdy nie przyzna się kobiecie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE