zakochana para, para, związek, kobieta, mężczyzna, miłość

i

Autor: East News

6 sytuacji, przez które facet zachowa DYSTANS wobec ciebie

2016-05-10 11:00

Zastanawiasz się, dlaczego twój partner wciąż nie wyznał ci miłości, mimo że spotykacie się już od dłuższego czasu i całkiem fajnie się między wami układa? Prawdopodobnie on się jeszcze nie zaangażował w pełni w tę relację. Sprawdź, dlaczego tak się dzieje.

Spotykacie się już od jakiegoś czasu, a ty wciąż nie wiesz na czym stoisz? Czekasz na miłosne wyznanie, na to aż twój partner powie te magiczne słowa "kocham cię". Czas mija, relacja między wami jest naprawdę w porządku, ale on nadal ni wyznaje ci uczuć. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że to niektóre twoje zachowania przyczyniają się do tego, że mężczyzna zachowuje bezpieczny dystans między wami. Zastanów się, czy kiedykolwiek nie przyłapał cię na kłamstwie lub nad tym, że kokietowałaś innego mężczyznę - wówczas nie darzy cię jeszcze zaufaniem, przez co nie może w pełni zaangażować się w związek. Powodem może być fakt, że po prostu traktuje cię jak przyjaciółkę, jest mu dobrze bez formalności. Jeśli szybko poszłaś z nim do łóżka, zamieszkałaś z nim i odkryłaś wszystkie karty, to po prostu jesteś dla niego przewidywalna. Mężczyźni unikają także kobiet, które się awanturują i są zaborcze. Boją się, że kiedy wyznają miłość takiej pani, ona poczuje, że ma go w garści i będzie próbowała zawładnąć całym jego życiem. Kobieta, która nie umie zająć się domem nie jest dobrą kandydatką na żonę. Dlatego też panowie często nie traktują relacji z taką partnerką zbyt poważnie.

Zobacz: 5 największych mitów o związkach! Przestań w nie wierzyć, jeśli chcesz stworzyć dobry związek

Prezczytaj też: Czy tkwisz w patologicznym związku? Sprawdź!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE