Czy mięso może być bio? Oferta Lidla udowadnia, że tak

2021-10-26 14:37
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje i oferty. Lidl od początku istnienia firmy stawia na produkty pochodzące z Polski. Jak zapewnia sieć sprzedaż artykułów spożywczych od polskich producentów stanowi ponad 70 proc. obrotu Lidl Polska. Od poniedziałku, 25 października, w sprzedaży pojawiło się wysokiej jakości certyfikowane BIO mięso mielone od „Farmy Roztocza”.

W sklepach Lidla klienci mają dostęp do bogatej oferty wysokiej jakości artykułów producentów z Polski – między innymi mięsa. 100% świeżego mięsa marki własnej „Rzeźnik” pochodzi z Polski. W ofercie sieci pojawiają się również produkty od mniejszych, lokalnych dostawców z Polski. Od poniedziałku, 25 października, w sprzedaży dostępne będzie wysokiej jakości BIO mięso mielone wieprzowe, a od czwartku, 28 października, BIO mięso mielone wołowe od lokalnego dostawcy – „Farmy Roztocza”. Produkty spełniają kryteria certyfikatu BIO, co oznacza, że mięso pochodzi z ekologicznych gospodarstw, a zwierzęta były hodowane w bliskości z naturą. Mięso posiada również oznaczenie „Produkt polski” – symbol opracowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Oba rodzaje mięs zapakowane są w ekologiczne opakowanie, które zawierają o około 80% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.

Źródło: materiały prasowe

Halloween - najlepsze piosenki na 31 października
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE