Pokój dziecka Smyki Design

i

Autor: smyki.pl Poprzez zastosowanie odcieni różu przełamanych szarością pokój jest symbolicznie podzielony na dwie części - sypialnianą (za firanką) oraz do pracy, zabawy i rozwijania pasji

Czy tak może mieszkać ROYAL BABY?

2020-03-17 10:06

To pokój dla dziewczynki jak z bajki – idealny dla małej księżniczki. Projekt sprawdzi się nawet w małym mieszkaniu! Zobacz prześliczne wnętrze w stylu glamour, zaprojektowane specjalnie dla małej damy!

Jeśli twoja córka marzy o własnej komnacie w zamku, ten pokoik z pewnością spełni jej oczekiwania.

Wnętrze pokoju dosłownie olśniewa. Błyszczące materiały i skrzące się diamenciki są niezwykłą ozdobą, dodającą pomieszczeniu niesamowitego szyku. Dziewczynka będzie mogła czuć się tutaj jak prawdziwa księżniczka lub…gwiazda baletu!

Pokój dziecka Smyki Design

i

Autor: smyki.pl . Charakterystyczne elementy to błyszczące materiały, kryształki, tapicerowane meble i tkaniny nadające przytulności oraz kolorystyka. Istotne są również listwy sufitowe i ozdobne sztukaterie Link: Projekty gotowe pokoi dziecięcych Smyki Design

Pokój jak dla Royal Baby

Szereg wysokich luster optycznie powiększa pomieszczenie, ale przede wszystkim pozwoli małej tancerce na obserwowanie swoich występów. Jeśli twoja córka śpiewa, tańczy lub odgrywa różne bajkowe role, będzie zachwycona wystrojem pokoju. Warto pielęgnować talenty dziecka i pozwolić mu się rozwijać w odpowiednio zaprojektowanym wnętrzu pokoju dla dziewczynki!

Różowe odcienie ścian zostały przełamane spokojnymi szarościami, dzięki czemu nie tylko uzyskano wizualny podział na dwie części, ale także uniknięto przytłoczenia intensywną barwą. Tapicerowane meble idealnie sprawdzą się w pokoju dla dziewczynki: dodają przytulności i pozwalają na komfortową zabawę. Miękkim materiałem obito także ściany wokół siedziska łóżka – tworzy to milusi kącik dla dziewczynki, do czytania lub pogaduszek z przyjaciółkami.

Pokój dziecka Smyki Design

i

Autor: smyki.pl Poprzez zastosowanie odcieni różu przełamanych szarością pokój jest symbolicznie podzielony na dwie części - sypialnianą (za firanką) oraz do pracy, zabawy i rozwijania pasji Link: Projekty gotowe pokoi dziecięcych Smyki Design

Prześliczny pokój dla dziewczynki pozwoli zamienić się jej w prawdziwą księżniczkę. Wygodne, rozkładane łóżko oddzielone jest od reszty pokoju elegancką firanką. To prawie jak królewski baldachim! Lekka zasłonka stworzy także w ciągu dnia przytulny kącik do odpoczynku. Może posłużyć też za kurtynę: to idealny dodatek do każdego spektaklu lub pokazu mody!

Gdyby mały książę Archie miał siostrzyczkę, na pewno dobrze czułaby się w tym olśniewającym pokoiku!

POLECAMY
smyki.pl

Autor: smyki.pl

Gotowe projekty pokoi dla dzieci

Chcesz, aby Twoje dziecko miało cudowny pokój? Wyczaruj go razem z nami! Wraz z architektami stworzyliśmy kolekcję gotowych projektów pokoi dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku: uczniów, przedszkolaków i niemowląt. Każdy pokój ma własny styl i charakter. Szczegółowo opracowana aranżacja zawiera listę produktów, linki do sklepów i szczegółowe rysunki. Dzięki temu urządzanie jest bardzo łatwe i szybkie, nawet dla osób, które robią to pierwszy raz.

ZOBACZ TEN PROJEKT

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE