Ewa Farna pokazała się nago i bez makijażu. Te słowa nie spodobały się wszystkim

2021-06-16 8:35
Ewa Farna. Bolesny hejt dotyczący ciała wokalistki
Autor: AKPA Ewa Farna. Bolesny hejt dotyczący ciała wokalistki

Ewa Farna nie boi się poruszać ważnych tematów i walczyć o swoje. Gwiazda swego czasu musiała zmierzyć się z krytyką dotycząca jej wagi jednak udowodniła, jak próżne i bezsensowne są komentarze dotyczące czyjejś sylwetki. W jednym z najnowszych wpisów na Instagramie Ewa Farna postanowiła pokazać się nago i bez grama makijażu. Przy okazji piosenkarka zajęła swoje stanowisko w sprawie feminizmu i oskarżyła radykalne działania o szkodliwość. - Każda ideologia ma swoich ekstremistów, feminizm nie jest wyjątkiem - napisała Farna.

Naga Ewa Farna pozuje bez makijażu

Ewa Farna nie boi się poruszać ważnych tematów i walczyć o swoje prawa, gwiazda nie raz już zajmowała stanowisko w ważnych sprawach. Tym razem piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje nago schowana w odmętach wody, a na jej twarzy nie ma grama makijażu. W takim wydaniu Ewa Farna wygląda niezwykle młodziutko i świeżo, nam kojarzy się z gwiazdami z dawnych lat i naturalnym pięknem, które dzisiaj tak rzadko jest pokazywane. Piosenkarka postanowiła również zająć stanowisko w sprawie feminizmu, gwiazda podkreśliła, że zgadza się z założeniami ruchu, jednak radykalne działanie feministek bardziej szkodą niż pomagają. - Ale samo słowo feminizm niestety narazie ma też negatywne konotacje... Niektóre radykalne feministki występują zupełnie przeciwko mężczyznom, a to nie jest bliska mi postawa. Każda ideologia ma swoich ekstremistów, feminizm nie jest wyjątkiem - napisała Ewa Farna. Jej słowa wywołały burzę, część fanów zgodziła się ze słowami gwiazdy, jednak inni zauważyli, że podobnie jest w przypadku wszystkich innych grup i generalizowanie jest złe. 

Nastolatek uciekał pod osłoną nocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE