To najgorsza fryzura w życiu. Poszła do fryzjera, bo chciała wyglądać jak modelka

i

Autor: Shutterstock To najgorsza fryzura w życiu. Poszła do fryzjera, bo chciała wyglądać jak modelka

Znaki ostrzegawcze w salonie fryzjerskim

Fryzjer robi to podczas strzyżenia? Od razu uciekaj, bo pożałujesz i stracisz pieniądze. To oznaki braku profesjonalizmu

2022-12-29 12:45

Od lat nie możesz znaleźć dobrego fryzjera? Istnieje kilka zachowań fryzjerów, po których od razu możesz rozpoznać brak profesjonalizmu i wówczas zdecydowanie lepiej odpuścić korzystanie z usług takiego salonu, niż potem żałować i wyrzucać pieniądze w błoto. Czy Twój fryzjer robi to podczas strzyżenia? Potraktuj to jako znak ostrzegawczy. Prawdopodobnie nie będziesz zadowolona po tej wizycie.

Nieprofesjonalne zachowania fryzjera. Na to zwróć uwagę, jeśli nie chcesz potem żałować

Chyba każda kobieta przynajmniej raz w życiu po wyjściu z salonu fryzjerskiego była niezadowolona ze swojego nowego uczesania. Prawda jest taka, że dobry fryzjer to prawdziwy skarb i czasami naprawdę ciężko go znaleźć. Czasami musi minąć sporo czasu, zanim trafimy na kogoś, kto w pełni profesjonalnie zadba o nasze włosy. Okazuje się, że brak profesjonalizmu ze strony fryzjera można zauważyć od razu po wejściu do salonu i wcale nie trzeba czekać aż zaprezentuje nam efekt swojej pracy. Istnieje kilka sygnałów ostrzegawczych w zachowaniu stylisty, które jasno wskazują, że najwyższa pora zmienić salon fryzjerski.

Sygnały ostrzegawcze u fryzjera

Można wymienić 7 nieprofesjonalnych zachowań fryzjera, które prawdopodobnie zwiastują klęskę na głowie. Jeśli nie chcesz żałować wydanych pieniędzy i móc z uśmiechem i zadowoleniem patrzeć w lustro, to koniecznie przyjrzyj się pracy fryzjera, u którego na fotelu wylądowałaś. 

  1. Zamiast wypytać Cię, jakiej fryzury oczekujesz i w jakiej długości włosów czujesz się najlepiej, od razu bierze się za strzyżenie. Dobry fryzjer najpierw przeprowadzi krótki wywiad z klientką, przeanalizuje kondycję włosów i doradzi sposób ich pielęgnacji.
  2. Nie potrafi doradzić klientce i ścina włosy mechanicznie, jak życzy sobie tego klient. Profesjonalista podpowie klientce, w jakim uczesaniu będzie jej najlepiej i czy fryzura, o której marzy, będzie jej pasować.
  3. Oszczędza na kosmetykach do włosów i korzysta z farb, szamponów i odżywek z drogerii.
  4. Nie słucha klientki. To doskonale można zauważyć, gdy prosisz o skrócenie pasm o 2 cm, a z salonu wychodzisz z włosami krótszymi o 10 cm.
  5. Nie czyści sprzętu fryzjerskiego, z którego korzysta. Brudne szafki, czy szczotki do włosów to doskonały powód, aby nie korzystać z usług tego salonu fryzjerskiego.
  6. Nachalnie namawia do zakupienia dostępnych w salonie kosmetyków.
  7. Nie zna najnowszych trendów we fryzjerstwie i używa przestarzałych metod strzyżenia czy modelowania włosów.
Sonda
Czy płakałaś kiedyś po wyjściu od fryzjera lub kosmetyczki?
Jak zrobić fryzurę dla długich włosów krok po kroku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany