Jak prać ręczniki, aby były miękkie

i

Autor: Shutterstock Jak prać ręczniki, aby były miękkie

Sposoby na pranie

Genialny patent z TikToka, który sprawi, że Twoje ręczniki będą miękkie i puszyste. Wystarczy, że dodasz jedną rzeczy do prania . Robią to nawet w hotelach

2023-03-15 13:57

Zastanawiałaś się, jak prać ręczniki, by te cały czas były mięciutkie i puszyste? Pranie ręczników w wysokich temperaturach i na wysokich obrotach sprawia, że często tracą one swoją puszystość i stają się twarde. Jak się jednak okazuje, są rewelacyjne sposoby, by ręczniki, nawet po wielu praniach, pozostawały miękkie. Ten trik z TikToka na zmiękczenie ręczników robi w internecie prawdziwą furorę. Wystarczy, że do prania dodasz jedną rzecz. Zobacz, co zrobić, by Twoje ręczniki były miękkie puszyste.

Genialny patent z TikToka na pranie ręczników. Będą miękkie i puszyste 

TikTok to prawdziwa kopalnie wszelkiego rodzaju trików i sposobów na ułatwienie sobie życia. Jedna z tiktokerek, Carolina McCauley podzieliła się ze swoimi widzami sposobem na pranie ręczników. W ten sposób pozostają one puszyste i miękkie. To rewelacyjny patent, które gospodynie domowe znają już od lat. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w kuchni. Aby w prosty sposób zmiękczyć ręczniki wystarczy, że do prania dodasz ocet.

Zobacz także: QUIZ. Jak dobrze znasz mężczyzn? Czy potrafisz zrozumieć płeć przeciwną? Gubisz się męskiej logice, jak w rozrzuconych przez nich skarpetach, a może czujesz tego bluesa?

Zmiękczanie ręczników. Prosty sposób, by były mięciutkie

Ocet o jego właściwości przydatne w domowych obowiązkach znane są od pokoleń. Nie ma chyba takiej rzeczy, której ocet by nie doczyścił. Jak się okazuje posiada on również właściwości zmiękczające. Aby Twoje ręczniki były miękkie zamiast płynu do płukania dodaj do pralki ocet. Efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny jeżeli dosypiesz również pół szklanki sody oczyszczonej. Pamiętaj jednak, że posiada ona właściwości wybielające i sposób ten sprawdzi się jedynie w przypadki jasnych tkanin. Kolejną ważną rzeczą jest, by nie przeładowywać bębna w pralce. Niech pranie ma miejsce na wirowanie, dzięki czemu nie będzie ono zbite. 

Sonda
Przetestujesz trik na zmiękczanie ręczników?
Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany