Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021

2021-07-31 7:30
horoskop dzienny
Autor: pixabay.com

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień. Przed nami drugi miesiąc wakacji, sierpień kojarzy się ze żniwami, a jego nazwa nawiązuje do sierpa – najstarszego narzędzia rolniczego. Jesteś ciekaw, w nadchodzącym miesiącu przyniesie ci los? Kogo czeka ognisty romans, a kogo spełnienie jego marzeń? Zobacz nasz horoskop miesięczny na sierpień i przekonaj się co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021

Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: Odczuwać będziesz wątpliwości, czy nadal chcesz pozostać w związku z aktualnym partnerem. Single wybierać będą między dwoma kandydatami, a każdy z nich będzie równie przekonujący. Praca i finanse: Rozpoczniesz nową pracę lub projekt. Jednocześnie będzie to nowy etap w twojej karierze zawodowej. Wzrosną również twoje finanse. Zdrowie: Możesz poddać się drobnemu zabiegowi chirurgicznemu.

Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: zauważysz się uspokaja się atmosfera między tobą a partnerem, który będzie chciał załagodzić konflikt. Single wiele będą marzyć, ale mało w rzeczywistości robić, aby zapoczątkować nową relację. Praca i finanse: spełnienie marzeń i docenienie poprzez np. awans lub nagrodę. Zabłyśniesz przed kolegami z pracy, dla których będziesz przykładem wzorowego i efektywnego pracownika. Doskonałe finanse. Zdrowie: Możliwe infekcje układu moczowego.

Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Będziesz odczuwał utknięcie w miejscu co do relacji, którą kontynuujesz. Partner nie będzie dawał ci stabilizacji, ale przymkniesz na to oko. W życiu singli jeszcze brak zmian. Praca i finanse: Odczuwać możesz stres i presję ze strony przełożonego. Możesz mieć wrażenie, że zbyt wysoko podnosi ci poprzeczkę. Finanse bez zmian. Zdrowie: Nawracające bole mięśni ramion i przedramion.

Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Nielojalność partner wyjdzie na jaw, a sekret jaki przed tobą ukrywał powali cię z nóg. Single wejdą w ognisty romans. Samotne Raki nie powinny zbyt szybko angażować się emocjonalnie. Praca i finanse: otrzymasz szansę, jakiej się nie spodziewałeś. Zostaniesz wyróżniony zadaniem bardzo prestiżowym. Doskonale sobie z nim poradzisz, co otworzy ci drzwi do kariery. Wzrost finansów. Zdrowie: Zadbaj o zdrowie psychiczne: możliwe częste zmartwiania się.

Zobacz również: Koniec świata to już nie tylko przepowiednie, a naukowe prognozy! Przetrwa tylko kilka państw

Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: odkryjesz nieuczciwość partnera, która doprowadzi cię do łez. Zaczniesz się obawiać o przyszłość związku. Single ze spokojem i optymizmem nawiązywać będą nowe znajomości. Praca i finanse: otrzymasz miłą wiadomość, która zmieni bieg twojej kariery zawodowej. Podejmować będziesz rozmowy na temat inwestycji lub zobowiązań. Jeśli masz ograniczoną wiedzę, to wspomóż się doradztwem finansowym. Zdrowie: Odczuwać będziesz dolegliwości bólowe w dolnym odcinku kręgosłupa.

Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: fundament twojego związku ulegnie zachwianiu. W twojej relacji coś się popsuje, a ty niewielki wpływ będziesz miał na to. W życiu singli pozytywny przełom i zapoczątkowanie nowej relacji partnerskiej. Praca i finanse: wycofasz się na chwilę z aktywności zawodowej i skoncentrujesz się na swoich przyjemnościach. Jeśli w tym miesiącu wyjeżdżasz na urlop, to wykorzystaj z tego czasu jak najwięcej. Finanse stabilne. Zdrowie: Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Podejmiesz słuszną i mądrą decyzję. Niektórzy będą musieli wybierać między dwoma kandydatami. Wybór nie będzie łatwy, ale trafny. Czasem Wagi będą podnosić poprzeczkę partnerowi i stawiać większe wymagania. Praca i finanse: zmęczenie i znużenie aktywnością zawodową będzie miało swoje apogeum. Potrzebujesz urlopu i wypoczynku, dlatego postaraj się o niego. Możliwe odpływy finansowe, na które będziesz miał wpływ. Zdrowie: Przemęczenie organizmu. Zadbaj o właściwą regenerację.

Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: to ważny miesiąc, gdyż skorpion pozostający w stałym związku będzie podejmował wraz z partnerem ważne decyzje. Niektórzy zalegalizują związek. Single będą miały okazję poznać partnera życia. Praca i finanse: zostaniesz wyróżniony na tle innych pracowników. Spełni się też twoje marenie w sferze zawodowej, np. awans. Przyczyni się to do wzrostu finansów. Zdrowie: Możliwy zabieg chirurgiczny lub operacja.

Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: użyjesz swojego sprytu, a nawet podstępu aby wymusić na partnerze to, czego pragniesz. Single zmienią strategię w nawiązywaniu nowych relacji. Samotny Strzelec mniej będzie aktywny, ale pozwoli siebie zdobyć. Praca i finanse: wiele ważnych decyzji podejmować będziesz przy współpracy z innymi. Możesz liczyć na rzetelne doradztwo i fachową pomoc. Twój zespół okaże ci wsparcie w każdej trudnej chwili. Mądrze wydatkuj pieniądze. Zdrowie: Możliwe przeziębienia i dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: zauważysz większą aktywność partnera, który dostrzeże twoje obawy o przyszłość związku i zaskoczy cię inicjatywą. Single w zaskakujących okolicznością poznają partnera do stałego związku. Praca i finanse: zrobisz sobie przerwę w pracy na urlop. Niektóre Koziorożce wyjadą w podróż służbową. Finanse pod kontrolą i stabilne. Zdrowie: Zadbaj o układ kardiologiczny.

Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: w twoim związku może pojawić się osoba trzecia wpuszczona przez ciebie lub partnera. Nie wpłynie to pozytywnie na wasze stosunki. Single w przestrzeni wirtualnej będą miały okazję poznać kogoś interesującego. Praca i finanse: ktoś może sięgnąć szybciej po to, o co zabiegasz od dawna. Masz w pracy silnego rywala, który chce osiągnąć tyle samo co ty. Jeśli osłabisz swoją czujność, to konkurent zajmie twoje miejsce. Możliwe niespodziewane wydatki. Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy.

Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: pozytywne zmiany w życiu singli, którzy pożegnają się z samotności. Natomiast w związkach zodiakalnych Ryb chwilowe kłopoty w komunikacji. Możesz kłócić się z partnerem o drobnostki, które nie mają znaczenia. Praca i finanse: osoba, na której zawsze mogłeś polegać odwróci się od ciebie. Ten miesiąc pokaże ci, że nie warto szukać przyjaźni w pracy. Możliwa zguba znacznej gotówki. Zdrowie: Zadbaj o biodra i dolny odcinek kręgosłupa.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Patryk Dobek: Tokio to będzie fajny sprawdzian!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE