Horoskop tygodniowy 02.08 - 08.08. Te znaki zodiaku mieć się na baczności

2021-08-02 8:33
 Horoskop na czwartek. Co spotka cię 10 czerwca? Sprawdź codzienny horoskop!
Autor: Pexels Horoskop na czwartek. Co spotka cię 10 czerwca? Sprawdź codzienny horoskop!

Horoskop tygodniowy na pierwsze dni sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku. Zaczyna się drugi miesiąc wakacji. Ta czas kiedy noce stają się chłodniejsze, a w powietrzu powoli czuć zapach nadchodzącej jesieni. Sprawdź, co na ten nadchodzący tydzień zaplanowały dla ciebie gwiazdy. Podczas najbliższych dni warto pracować zespołowo, a niektóre znaki powinny przygotować się na spore zmiany w swoim życiu. Zobacz horoskop tygodniowy przygotowany przez naszą wróżkę i przygotuj się na to, co zgotuje ci los.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku 

Baran 21.03-20.04

Zaplanowałeś sobie rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, ale cos stanie na przeszkodzie, aby ruszyć do przodu. Nie trać nadziei i przeczekaj ten chwilowy stan.

Byk 21.04-21.05

Coś ci zostanie odebrane. Jedni stracą pracę, drudzy partnera, a inni przyjaciela. Ktoś trzeci przyczyni się do twojej straty i ten fakt będzie dla ciebie najbardziej bolesny.

Bliźnięta 22.05-21.06

Uważaj, bo możesz w miejscu pracy z kimś się pokłócić. Niektóre Bliźnięta wejdą w konflikt nawet z przełożonym, przez co ich zatrudnienie będzie zagrożone.

Rak 22.06-22.07

Rozpoczniesz remont mieszkania lub budowę domu. Z tym zamiarem wiązać będziesz plany na najbliższą przyszłość. Niektóre Raki przeprowadzą się w nowe miejsce zamieszkania.

Lew 23.07-22.08

Nawiążesz nową współpracę lub podpiszesz krótkotrwałą umowę z podmiotem finansowym. Możliwe, że pożyczysz z banku pieniądze na krótki czas, które w terminie zwrócisz.

Sprawdź również: Rossmann promocje. Perfumy od Calvina Kleina w mega cenie!

Panna 23.08-22.09

Cokolwiek zamierzasz robić, to działaj zespołowo lub grupowo. Samodzielnie niewiele zdziałasz, a możesz wiele czasu i energii stracić na nieefektywne czynności.

Waga 23.09-23.10

Wyjedziesz w rodzinne strony lub do miejsca, do którego czujesz silne przywiązanie i sentyment. Intuicja będzie ci podpowiadać, że tam spotka cię coś miłego.

Skorpion 24.10-22.11

Przed tobą ogromnie intensywny tydzień. Wiele spraw zwali ci się na głowę, z którymi będziesz musiał sam się uporać. Uda się to tylko dzięki dobrej organizacji czasu.

Strzelec 23.11-21.12

Uważaj na podejrzane propozycje inwestycji. Ktoś będzie oferował ci świetne towary, które tak naprawdę okażą się dla ciebie bezużyteczne. Możesz paść ofiarą manipulacji i podstępu.

Koziorożec 22.12-20.01

Jeśli od dłuższego czasu chodzi po twoich myślach pomysł wejścia w spółkę z osobą, której ufasz zawodowo, to zrób to w tym tygodniu. Pomysł jest fantastyczny!

Wodnik 21.01-20.02

Maksymalnie skoncentrujesz się na osobie. Możesz nawet unikać kontaktów towarzyskich i zrezygnujesz z rozrywki, aby osiągnąć to co sobie zaplanowałeś na ten tydzień.

Ryby 21.02-20.03

Zakochasz się ze wzajemnością! Ten tydzień rozbudzi w tobie nadzieję, że ułożysz sobie życie uczuciowe i będziesz szczęśliwy. Szybko wejdziesz w nowy związek.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Powstańcy zaatakowali Dworzec Wschodni. Inscenizacja historyczna na Pradze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE