Horoskop tygodniowy 14 – 20.09. To czas pełen wyzwań. Pamiętaj o odpoczynku!

2020-09-14 14:44 wp
horoskop, znaki zodiaku
Autor: ARCHIWUM

Horoskop tygodniowy 14 - 20 września zapowiada zmiany w życiu kilku znaków zodiaku. To czas pełen wyzwań. Nowa praca, zyskowna inwestycja, a może nowa miłość? Podczas codziennych wyzwań musisz pamiętać o odpoczynku! Sprawdź, jakie niespodzianki przygotował los dla ciebie na najbliższe dni. Horoskop tygodniowy dla SE.pl przygotowała Wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04 Zakończysz pewną sprawę, przez którą wiele nocy nie przespałeś. Przestaniesz zapętlać się bez sensu we własnych myślach. Uwolnisz umysł od nawracających pomysłów, które nie zrealizowałeś.

Byk 21.04-21.05 Będziesz miał wiele planów i pomysłów na ten tydzień. Wszystko dziać się będzie jednak w twojej głowie, a w świecie realnym może zabraknąć ci odwagi i czasu na realizację. Zamień marzenia w rzeczywistość.

Bliźnięta 22.05-21.06 Poczujesz odwagę i siłę, aby walczyć ze swoim lękiem i wewnętrznymi blokadami. Postawisz sobie nowy cel i za wszelką cenę będziesz chciał zrobić przynajmniej jeden krok w jego realizacji.

Rak 22.06-22.07 Spodziewaj się powrotu osoby, która w przeszłości mocno cię skrzywdziła. Bądź ostrożny, gdyż ponownie możesz paść ofiarą manipulacji i podłości. Słuchaj swojej intuicji.

Lew 23.07-22.08 Możesz czuć lekkie przemęczenie i przeładowanie, dlatego jeśli jest taka potrzeba, zafunduj sobie odpoczynek. Wskazany jest wyjazd regeneracyjny np. do sanatorium lub wypad do spa.

Panna 23.08-22.09 Nagle otworzyć oczy, znajdziesz rozwiązanie sprawy, nad którą od dawna rozmyślasz. Wreszcie będziesz miał jasny umysł i będziesz mógł podjąć odpowiednie działania.

Waga 23.09-23.10 Czeka cię wyjazd związany z nauką i edukacją, np. kurs szkoleniowy, warsztaty, seminarium naukowe itp. Warto skorzystać z tej okazji, gdyż wpłynie on pozytywnie na rozwój twojej kariery.Skorpion 24.10-22.11 Osoba którą kochasz może sprawić ci przykrość, a nawet wywołać łzy na twojej twarzy. Smutna informacja może nie koniecznie paść z jego ust, ale przyjść do ciebie od osób trzecich.

Strzelec 23.11-21.12 Skupisz się na realizacji pewnego ważnego zadania. Na tyle będziesz na nim skoncentrowany, że odsuniesz się od ludzi. Ich towarzystwo w tym tygodniu może ci nawet przeszkadzać.

Koziorożec 22.12-20.01 Nadrobić musisz zaległości w obrębie domu. Możesz rozpocząć remont lub gruntowne porządki domowe. Niektórzy przeorganizują plan dnia, który wcześniej był usystematyzowany. Wodnik 21.01-20.02 Rozpoczniesz nowy projekt lub inną aktywność, co chodziło ci po myśli już od dawna. W tym tygodniu pojawią się chęci, ale i okazja z zewnątrz. Nie bój się więc, przejść przez drzwi, które właśnie się otwierają.

Ryby 21.02-20.03 Wdasz się w kłótnię z mocnym przeciwnikiem. Ktoś bardzo ci nieprzychylny nie będzie przebierał w słowach, a nawet może przejawiać względem ciebie agresję fizyczną. Uważaj i unikaj kłótni i sporów.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Najnowsze