Horoskop tygodniowy 21 - 27 października. Znajdziesz nową MIŁOŚĆ

2019-10-21 8:32 katk
miłość
Autor: East News

Horoskop tygodniowy 21-27 października. Co cię czeka w tym tygodniu? Horoskop zapowiada losy każdego znaku zodiaku w tym tygodniu. Niektórzy mogą spodziewać się oferty pracy, nowej miłości, a nawet szansy na rozpoczęcie nowego życia. Horoskop tygodniowy przygotowała dla czytelników Super Expressu Wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04
Może w tym tygodniu często dopadać cię nostalgia i potrzeba analizy swoich poprzednich decyzji i działań. Powróci do ciebie dawny znajomy, z którym nie miałeś długo kontaktu.

Byk 21.04-21.05
Nie podejmuj w tym tygodniu ważnych decyzji, wymagających chłodnej analizy, dlatego, że do wielu spraw podchodzić będziesz zbyt emocjonalne. Jeśli możesz, odłóż je na inny termin.

Bliźnięta 22.05-21.06
Trzymaj się podjętej przez ciebie decyzji. Nie pozwól, aby ktokolwiek miał wpływ w tym tygodniu na twoje wcześniejsze działania. Skorpion będzie próbował tobą manipulować.

Rak 22.06-22.07
Będziesz próbował wyrwać się z niewygodnej dla ciebie sytuacji. Ten tydzień nie będzie dobrym okresem na sentymenty, a raczej będzie wymagać od ciebie analiz myślowych.

Lew 23.07-22.08
Przygotuj się na niespodziewane zmiany. Niektóre zdarzenia mogą nawet wywrócić twoje życie do góry nogami. Wszystko co się w tym tygodniu wydarzy, zadzieje się dla twojego dobra.

Panna 23.08-22.09
Ze względu na niespodziewane wydatki będziesz musiał zacisnąć pasa. Rozsądnie podchodź również do próśb różnych pożyczek, gdyż możesz zostać w tym tygodniu na lodzie.

Waga 23.09-23.10
Ktoś bliski może sprawić ci niespodziewaną przykrość. Nie powinieneś zbyt emocjonalnie do sprawy podchodzić, gdyż szybko pogodzisz się z tą osobą, a nie potrzebnie byś się pogrążył w smutku.

Skorpion 24.10-22.11
Przygotuj się na bardzo dynamiczny tydzień. Postawisz na rozwój osobisty i dokształcanie. Te działalności dodadzą ci pewności siebie w każdym aspekcie życia.

Strzelec 23.11-21.12
Single zapoczątkują nową znajomość, która z czasem będzie mogła przerodzić się w miłość. W stałych związkach Strzelce wpuszczą do sypialni więcej namiętności i pożegnają rutynę.

Koziorożec 22.12-20.01
Czeka cię miła odmiana losu. Jeśli ostatnio marzyłeś o nowej miłości, całkiem możliwe, że ją teraz dostaniesz. Z kolei, jeśli długo szukałeś pracy, to nowa oferta przyjdzie od zodiakalnego Raka.

Wodnik 21.01-20.02
Będziesz musiał podjąć decyzję, którą odwlekasz w czasie już od dawna. To co na razie było tylko w twojej głowie, powinno się zmaterializować w tym tygodniu.

Ryby 21.02-20.03
Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia, warto ruszyć z miejsca. Nie ma sensu tkwić w przeszłości, bo będziesz miał szansę na rozpoczęcie nowego życia.

Horoskop tygodniowy dla Super Expressu przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość skontaktuj się z nią klikając w ten link.

Wróżka Cesaria
Autor: Wróżka Cesaria
Najnowsze