Maska na blond włosy

i

Autor: Shutterstock Maska na blond włosy

Idealnie proste włosy bez zniszczeń. Bezpiecznie prostowanie włosów rewolucyjną technologią

2023-06-01 11:30

Proste włosy to marzenie wielu kobiet. Jednak gorące powietrze i prostownice niszczą nasze kosmyki. Na szczęście, na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń bezpiecznych dla naszych włosów opartych na nowoczesnych technologiach. Twórz profesjonalne fryzury, które będą gładsze, bardziej miękkie i lśniące. Zobacz, po jakie prostownice warto sięgać. Te propozycje nie niszczą włosów i zapewniają im spektakularny blask.

Proste włosy nigdy nie wyjdą z mody

Ciesz się profesjonalnie wyglądającymi fryzurami, które będą gładsze, bardziej miękkie. Jakie prostownice wybierać? Oto nasze typy: 

REMINGTON - PROSTOWNICA S5860 BOTANICALS

W prostownicy Botanicals™ wykorzystano naturalną moc ekstraktów z aloesu, jojoby i róży. Mikroodżywki z wyciągami roślinnymi są emitowane z płytek pokrytych ceramiką, by odżywić pasma, ale i zapewnić gładkie oraz lśniące rezultaty stylizacji. Ustawienie temperatury BotaniCare umożliwia pracę prostownicy w niższej temperaturze 185°C, dzięki czemu możesz skutecznie, lecz delikatnie stylizować włosy, równocześnie mniej narażając je na uszkodzenia*. Dzięki funkcji jonizacji, która zmniejsza puszenie i elektryzowanie włosów oraz bardzo szybkiemu nagrzewaniu, w zaledwie 15 sekund, naturalnie piękne włosy będą zawsze zasięgu Twojej ręki.

Zobacz także: Patent kosmetyczek na zmarszczki wokół oczu. Wydasz 5 zł, a będziesz wyglądać jak milion dolarów. Slugging daje efekt niczym botoks za 600 zł

REMINGTON

i

Autor: materiały prasowe REMINGTON

REMINGTON - PROSTOWNICA S4740 SHEA SOFT

By fryzura była efektowna, włosy muszą być gładkie oraz miękkie w dotyku. Prostownica Shea Soft została zaprojektowana tak, aby pielęgnować pasma, już na etapie ich stylizacji. Płytki z powłoką ceramiczną zostały wzbogacone w mikroodżywki z olejkiem shea, które wygładzają włosy i nadają im zdrowego wyglądu. Dzięki 5 ustawieniom temperatury urządzenie gwarantuje spektakularne efekty stylizacji każdego rodzaju włosów. A ponieważ nagrzewa się ultraszybko - w zaledwie 15 sekund, idealna fryzura jest w zasięgu Twojej ręki.

REMINGTON

i

Autor: materiały prasowe REMINGTON
Wieża widokowa na Maślicach, z której nic nie widać