Mężczyzna oszukany na cukrze. Chciał kupić kilka ton, ale cukier nie dojechał

i

Autor: Pixabay.com

Cukier do prania

Jak prać ubrania, by cały czas pozostawały jak nowe? Wsyp do pralki cukier

2022-11-24 9:24

Nie możesz patrzeć na wypłowiałe ubrania, które wyciągasz z pralki. Wsyp przed praniem do pralki łyżeczkę cukru i nastaw pranie na 30 stopni.Ten efekt Cię zaskoczy!

O zastosowaniu cukru do prania wie niewiele osób. To prawdopodobnie stary arabski sposób, na przedłużenie żywotności ubrań. Cukier działa jak profesjonalny odświeżacz koloru. Jak rozpisują się przeróżne poradnicze portale wystarczy, że do prania dodasz łyżeczkę cukru. A efekt Cię zaskoczy.

Cukier do dozownika

Cukier 1-2 łyżki dodaj do dozownika lub wsyp do bębna pralki. Zadziała on ochronnie i zabezpieczy tkaninę przed blaknięciem. Ubrania przed praniem można też namoczyć w misce z cukrem na dwie godziny. Pamiętać należy, że płowienie ubrań powoduje zbyt wysoka temperatura. Zatem podstawą dbania o ubrania jest dopasowanie programu prania do materiału.

Nie pozwalają nam wybudować domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają