Jak schudnąć 5 kg w 3 dni? Jesz LODY i chudniesz. Poznaj SZCZEGÓŁY DIETY militarnej

2020-05-23 14:05 katk
dieta, odchudzanie, płaski brzuch
Autor: East News

Jak schudnąć 5 kg w 3 dni? To możliwe! Wystarczy, że będziesz przestrzegać restrykcyjnych zasad diety odchudzającej, a efekty zobaczysz już po 3 dniach. Dla kogo jest dieta militarna i na czym polega? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Im bliżej lata, tym częściej zastanawiamy się, jak schudnąć, aby móc bez skrępowania odsłonić swoje ciało. Wiosna to czas, kiedy kobiety szukają odpowiedzi na pytanie, jak schudnąć i to najlepiej szybko. Oczywiście w sieci znajdziemy wiele diet, które pozwolą zgubić nam kilka kilogramów w krótkim czasie. Dietetycy ostrzegają jednak, że przechodząc na tak restrykcyjną dietę, wcześniej powinniśmy skonsultować się ze specjalistą.

Jak schudnąć 5 kg w 3 dni?

Jeśli zależy ci na szybkim zrzuceniu zbędnych kilogramów, pozbyciu się wystającego brzucha, to ta dieta jest dla ciebie! Dieta militarna pozwoli ci schudnąć nawet 5 kg w 3 dni. Polega ona na ograniczeniu spożywanych kalorii do 1000.

Dieta militarna JADŁOSPIS

Dzień pierwszy

Śniadanie: grejpfrut 1/2 sztuki, kromka pieczywa z masłem orzechowym, kawa lub herbata bez cukru.
Obiad: tuńczyk w sosie własnym 1/2 szklanki, kromka pieczywa, kawa lub herbata.
Kolacja: mięso z kurczaka, fasolka szparagowa szklanka, banan 1/2 sztuki, jabłko sztuka, lody waniliowe mały kubek lub pucharek.

Dzień drugi

Śniadanie: jajko gotowane sztuka, kromka pieczywa, banan 1/2 sztuki, kawa lub herbata.
Obiad: serek wiejski, krakersy 5 sztuk.
Kolacja: parówka lub kiełbaski wołowe, marchewka szklanka, brokuł szklanka, banan 1/2 sztuki, 1/2 małego pucharka lodów.

Dzień trzeci

Śniadanie: 2 plastry sera cheddar, krakersy 5 sztuk, małe jabłko, kawa lub herbata.
Obiad: jajko gotowane na twardo sztuka, kromka chleba, kawa lub herbata.
Kolacja: tuńczyk w sosie własnym szklanka, marchew lub buraki szklanka, zielone warzywa liściaste lub brokuły szklanka, banan 1/2 sztuki, lody waniliowe 1/2 małego kubeczka lub pucharka.

Zobacz: Tablica manipulacyjna – wspieraj rozwój swojego dziecka

Najnowsze