Jamie Hilton: Lekarze wyhodowali jej głowę w brzuchu - ZDJĘCIA

2012-10-02 3:10

Szokująca operacja w Stanach Zjednoczonych! Lekarze wycięli pacjentce kawałek czaszki i... wszyli do jej brzucha. Po 42 dniach kawałek głowy wrócił na swoje miejsce, a Amerykanka do pełni sił.

Życie Jamie Hilton (36 l.) było usłane różami, dopóki nie pojechała z mężem do Piekielnego Kanionu na ryby, gdzie poślizgnęła się na śliskich kamieniach, upadła i straciła przytomność. W szpitalu okazało się, że jej czaszka po uderzeniu uciska mózg, bo powstał obrzęk.

Wtedy lekarze wpadli na sprytny pomysł. Wycięli przeszkadzający fragment kości i założyli opatrunek, by poczekać, aż mózg wróci do formy. Ale co zrobić z kawałkiem głowy, nagle wystawionym na światło dzienne? By pozostał odżywiony i sterylny, medycy wszyli go do brzucha kobiety! Gdy Jamie obudziła się po operacji, miała część głowy pod skórą w okolicy pępka. Po 42 dniach chirurdzy wyjęli stamtąd czaszkę i dokleili fragment tam, gdzie jego miejsce. Kobiecie udało się wyjść szczęśliwie z zadziwiającej przygody.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE